Uudo SeppFoto: Martin Ahven
Toimetas Liisa Mugra 5. september 2020 13:58
Hiljuti maakleri ametit pidama hakanud laulja Uudo Sepp on nüüdsest ka tudeng. "Eesti otsib superstaari" võitnud muusik läks Balti Filmi- ja Meediakooli, kus ta õpib reklaami- ja suhtekorralduse erialal.

Uudo mõlgutas ülikooli minemise mõtteid juba eelmisel aastal: muusik tunnistas "Terevisioonis" antud intervjuus, et sooviks õppida ärindust. "Ainult muusikuga ei ole enda tulevikku planeerinud siduda."

Maakleritööd alustas Uudo tänavu maikuus. "Ma naudin inimestega suhtlemist! Aga laulmist pole ma kuhugi jätnud! Mul isa on alati öelnud, et olgu plaan B ja C ka olemas," rääkis laulja.

"Idee on juba väga pikka aega südames olnud ja lõpuks sain oma pikaajalise unistuse täide viia. Kinnisvara on mind huvitanud koolist saati. Mind on alati huvitanud arhitektuur ja erinevad disainilahendused. Olen väga õnnelik, et sain alustada oma karjääri just Skanton Kinnisvarast. Nad on mind palju koolitanud ja saan lõpuks õelda, et olen valmis sellise alaga tegelema," sõnas Uudo toona.

Ülikoolis õpinguid alustanud Uudo elab tudengiellu täiel rinnal sisse ja koos kursusekaaslastega peeti maha üks vinge tutvumisõhtu.