Inimesed

Tegid Alari Kivisaare ütlustest heliklipi – maksa 30 000 eurot! Räppar Mick Moon protestib: see on väljapressimine! Mina seda ei teinud! (2)

Merilyn Närep, 4. september 2020 13:10
Räppar Mick Moon ehk Antonio Sebastian KassFoto: Stanislav Moshkov

„Kas mustanahalise näol oli tegemist mingi pätiga? Ma ei ole süvenenud. Oli üks paras jebla, ilmselgelt ei tahtnud keegi kedagi ära tappa, aga ikka juhtub. (…) Äkki mustad on pätimad? Ma ei tea, äkki keegi mingit statistikat teeb.“ Niimoodi räägib raadiohääl Alari Kivisaar Sky Plusi hommikuprogrammist kokkulõigatud heliklipis, mis mõned kuud tagasi internetis ringles. Heliklippi kuulis 26aastane tudeng Katrina Raiend, kes algatas seepeale petitsiooni, et raadiohääl eetrist eemaldataks. Väidetavalt lõikas klipi kokku räppar Mick Moon, kellelt Kivisaar advokaat Robert Sarve abil nüüd 30 000 eurot nõuab.

„Mitte mingil juhul ei ole mina heliklipi kokkulõikaja. Seda tegi isik nimega Katariina Kuum. Ta ise saatis mulle selle, arvates, et see võib mind kõnetada,“ ütleb Mick Moon, pärisnimega Antonio Sebastian Kass Õhtulehele. Tema oli lihtsalt Instagrami story’s jaganud toda klippi. Tartu ülikoolis juurat õppiv Katariina Kuum vastab sellele: „Hetkel ei ole mul sellel teemal ühtegi kommentaari jagada.“

Nõudekiri jahmatas Mooni. „Saadetakse mulle 30 000 euro suurune nõudekiri, et kümne päeva jooksul tuleb maksta, muidu minnakse kohtusse. Minu jaoks oli see väljapressimine ja täielik üllatus.“ Moon kinnitab ka, et ta pole kunagi varem suhelnud Katrina Raiendiga ega teadnud sedagi, et keegi petitsiooni teeb.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.09.2020
„Pealtnägija“ saates skandaali kommenteerinud Kivisaar: see oli tõsine kallaletung mu elu, töö ja pere vastu
02.09.2020
Advokaat Robert Sarv: kaeban kohtusse kõik, kes mind väljapressijaks peavad. Eranditult kõik!
26.08.2020
Alari Kivisaar ebameeldiva kohtulahingu tagamaadest: terve mu pere on väga häiritud. Nad ei suuda siiani mõista...
16.08.2020
Peaprokurör Andres Parmas Kivisaare vallandamispetitsioonist: niisugust sotsiaalse kiusu kampaaniat ei saa ma mingil viisil heaks kiita

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee