Inimesed

Soojendavad suhteid või lihtsalt head sõbrad? Teet Margna väisas EFTAde jagamist (eks)abikaasa seltsis 

Ohtuleht.ee, 3. september 2020 19:23
Teet ja Kristi Margna EFTAde jagamiselFoto: Robin Roots
Mai keskel teatasid Teet Margna ja tema abikaasa Kristi Margna, et nende abielu on lõppenud. Lahkuminekust anti teada Facebookis. Nüüd tundub, et (eks)abikaasad soojendavad suhteid või on lihtsalt väga head sõbrad, sest EFTAde jagamist väisasid nad koos. 

"Head sõbrad! Anname teada, et oleme otsustanud oma 18 aastat kestnud kooselu ja abielu lõpetada. Hoiame ja toetame teineteist nii praegusel keerulisel hetkel kui ka tulevikus, liikudes edasi heade sõpradena. Samuti kasvatame ja hoiame ühiselt oma kaht armast tütart, kelle heaolu kaitseks palume anda meie perele meediarahu ja mõistvat suhtumist. Seetõttu on see meie ainuke avalik kommentaar sellel teemal," kirjutas Teet 14. mail sotsiaalmeedias. 

Kristi ja Teet tutvusid 2000. aastate alguses ja registreerisid oma abielu 2011. aasta 31. detsembril väiksemas ringis. 2012. aastal tähistas Teet oma 40. sünnipäeva ja pidas sel puhul maha aiapeo, mis oli ühtlasi abielu tähistamine. 

Paaril on kaks tütart - Marta ja Martine. 

Samal teemal

04.08.2020
VIDEOD | Eesti filmi- ja teleauhindade galal võeti staarid pihtide vahele ja tehti nalja „Teneti“ üle
04.08.2020
ÕL VIDEO | „Tõe ja õiguse“ režissöör Tanel Toom: filmi kirjutades ei mõtle ma absoluutselt sellele, kas see saab edukaks
12.05.2020
Tuuli Roosma ja Teet Margna jalutuskäik vallandas suhtejutu
22.04.2020
Margnad ja Sal-Sallerid jagavad miljonite väärtuses vara!