Tele

BLOGI JA GALERII | Eesti filmi- ja teleauhindadel võidutses „Tõde ja õigus“ (2)

Ohtuleht.ee, 3. september 2020, 22:51
EFTA galaFoto: Erlend Štaub
3. septembril toimus Eesti filmi- ja teleauhindade gala, kus tegijaid tunnustati 30 kategoorias.

EFTA 2020 nominendid:
FILMIKATEGOORIAD
Parim mängufilm
❖ “Johannes Pääsukese tõeline elu” (Režissöör: Hardi Volmer)
❖ “Skandinaavia vaikus” (Režissöör: Martti Helde)
❖ “Tõde ja õigus” (Režissöör: Tanel Toom)
 
Parim dokumentaalfilm
❖ “Aasta täis draamat” (Režissöör: Marta Pulk)
❖ “Ott Tänak – The Movie” (Režissöör: Tarvo Mölder)
❖ “Surematu” (Režissöör: Ksenija Ohhapkina)
 
Parim animafilm
❖ “Orpheus” (Režissöör: Priit Tender)
❖ “Toomas teispool metsikute huntide orgu” (Režissöör: Chintis Lundgren)
❖ “Vanamehe film” (Režissöörid: Mikk Mägi, Oskar Lehemaa)
 
Parim lühifilm
❖ “Karv” (Režissöör: Oskar Lehemaa)
❖ “Uued algused” (Režissöör: Tanno Mee)
❖ “Virago” (Režissöör: Kerli Kirch Schneider)
 
Parim naisnäitleja
❖ Ester Kuntu (“Tõde ja õigus”)
❖ Kersti Heinloo (“Kiirtee põrgusse”)
❖ Rea Lest (“Skandinaavia vaikus”)
 
Parim meesnäitleja
❖ Priit Loog (“Tõde ja õigus”)
❖ Priit Võigemast (“Tõde ja õigus”)
❖ Sten Karpov (“Karv”)
 
Parim režissöör
❖ Marta Pulk (“Aasta täis draamat”)
❖ Oskar Lehemaa (“Karv”)
❖ Tanel Toom (“Tõde ja õigus”)
 
Parim stsenarist
❖ Mikk Mägi, Oskar Lehemaa, Peeter Ritso (“Vanamehe film”)
❖ Nathaniel Price & Martti Helde (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Tanel Toom (“Tõde ja õigus”)

Parim operaator

❖ Erik Põllumaa & Sten-Johan Lill (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Mattias Veermets (“Süda Sõrve sääres”)
❖ Rein Kotov (“Tõde ja õigus”)

Parim helilooja
❖ Jakob Juhkam (“Aasta täis draamat”)
❖ Mick Pedaja (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Sten-Olle Moldau, Lauri Kadalipp (“Vanamehe film”)
 
Parim filmikunstnik
❖ Jaagup Roomet (“Tõde ja õigus”)
❖ Triin Paumer, Sven-Tõnis Puskar (“Vanamehe film”)
❖ Triin Valvas (“Karv”)
 
Parim helirežissöör
❖ Aleksandra Koel, Markus Andreas (“Karv”)
❖ Matis Rei (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Tanel Kadalipp (“Vanamehe film”)
 
Parim monteerija
❖ Hendrik Mägar (“Aasta täis draamat”)
❖ Hermes Brambat (“Ott Tänak – The Movie”)
❖ Oskar Lehemaa (“Vanamehe film”)
 
Parim kostüümikunstnik
❖ Anna-Liisa Liiver (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Kristiina Ago (“Tõde ja õigus”)
❖ Mart Sander (“Kõhedad muinaslood”)

Aasta tegija filmivaldkonnas

❖ Karin Tetsmann (“Tõde ja õigus”)
 
TELEKATEGOORIAD
Parim teleseriaal
❖ “Alo” (Kanal 2)
❖ “Kättemaksukontor” (TV3)
❖ “Lahutus Eesti moodi” (ETV)
❖ “Reetur” (Elisa)
❖ “Õnne 13” (ETV)
 
Parim tõsielusaade
❖ “Kaks kanget Sovetistanis” (TV3)
❖ “Rahvusülikooli sajand” (ETV)
❖ “Rakett 69” (ETV)
❖ “Roaldi retked” (Kanal2)
❖ “Üle noatera” (Elisa)
 
Parim reality-show
❖ “Eesti selgeltnägijate tuleproov” (TV3)
❖ “Rannamaja” (TV3)
❖ “Suunamudijate meistriklass” (Kanal2)
❖ “Tõelised kangelased” (Kanal2)
❖ “Üle parda” (ETV)
 
Parim päevakajasaade
❖ “Aktuaalne kaamera” (ETV)
❖ “Esimene stuudio” (ETV)
❖ “Laser” (TV3)
❖ “Ma pääsesin Estonia katastroofist” (TV3)
❖ “Reporter” (Kanal2)
 
Parim meelelahutussaade
❖ “Hommik Anuga” (ETV)
❖ “Kaks kanget Sovetistanis” (TV3)
❖ “Meie aasta Aafrikas” (Kanal2)
❖ “Rakett 69” (ETV)
❖ “Ringvaade” (ETV)
 
Parim uus saade
❖ “Joel Ostrati suur õhtusöök” (TV3)
❖ “Laser” (TV3)
❖ “Roaldi retked” (Kanal2)
❖ “Üle noatera” (Elisa)
❖ “Üle parda” (ETV)
 
Parim erisaade
❖ “Eesti laul 2019” (ETV)
❖ “Kaks kanget. Suur aastavahetusshow” (TV3)
❖ “Eesti Muusikaauhinnad” (Kanal2)
❖ “Laulu- ja tantsupidu 2019 „Minu arm“” (ETV)
❖ “Viljandi folk ülekanne 2019” (Inspira)
 
Parim ajakirjanduslik lugu
❖ “Biolisand” (Laser, TV3)
❖ “Jane Paberiti lood” (Taavi Eilat, Pealtnägija, ETV)
❖ “Kagu-Eesti tormi kajastus” (Mirjam Mõttus, ETV)
❖ “Päriselu lood: Globalistid või natsid” (Elo Mõttus, Kanal2)
❖ “Vihkav Eesti” (Eeva Esse, Kanal2)
 
Parim intervjueerija
❖ Andres Kuusk (Esimene stuudio, ETV)
❖ Marii Karell (Laser, TV3)
❖ Marko Reikop (Intervjuu president Kersti Kaljulaidiga, ETV)
❖ Roald Johannson (Roaldi nädal, Kanal2)
❖ Taavi Libe (Seitsmesed: Duubel, TV3)
 
Parim meelelahutussaate juht
❖ Grete Lõbu & Marko Reikop (Ringvaade, ETV)
❖ Kristjan Jõekalda & Teet Margna (Kaks kanget LIVE, TV3)
❖ Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool (Õhtu!, Kanal2)
❖ Tõnis Niinemets (EFTA gala, ETV)
❖ Tuuli Roosma (Meie aasta Aafrikas, Kanal2)
 
Parim sarjanäitleja
❖ Helgi Sallo (Õnne 13, ETV)
❖ Liina Vahtrik & Jan Uuspõld (Lahutus Eesti moodi, ETV)
❖ Pääru Oja (Lõks, TV3)
❖ Tambet Tuisk (Reetur, Elisa)
❖ Tõnis Niinemets (Alo, Kanal2)
 
Parim reporter
❖ Eda-Liis Kann (Reporter, Kanal2)
❖ Jüri Muttika (Ringvaade, ETV)
❖ Marek Lindmaa (Sotid selgeks, TV3)
❖ Marian Võsumets (Reporter, Kanal2)
❖ Tarmo Tiisler (ETV)
 
Aasta sisulooja
❖ Ivar Vigla (Kanal2)
❖ Kai Väärtnõu (ETV)
❖ Martin Algus (Elisa)
❖ Mihkel Ulman (TV3)
❖ Piret Eero (ETV)
 
Aasta vormilooja
❖ Andres Lepasar (ETV)
❖ Anna Stepanova (TV3)
❖ Ergo Kuld (Elisa)
❖ Indrek Simm (TV3)
❖ Marianne Kõrver (Kanal2)

Panus Eesti televaldkonda

❖ Marite Kallasmaa

22:50
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
22:48
Terttu Jazepov

Võitja on “Tõde ja õigus” (Režissöör: Tanel Toom)

22:47
Terttu Jazepov

Viimane kategooria on parim mängufilm

Nominendid on:

❖ “Johannes Pääsukese tõeline elu” (Režissöör: Hardi Volmer)
❖ “Skandinaavia vaikus” (Režissöör: Martti Helde)
❖ “Tõde ja õigus” (Režissöör: Tanel Toom)

Auhinna annab üle Raivo E. Tamm

22:43
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

22:42
Terttu Jazepov

Võitja on Tanel Toom (“Tõde ja õigus”)

22:41
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
22:40
Terttu Jazepov

Kohe selgub parim režissöör

Nominendid on:

❖ Marta Pulk (“Aasta täis draamat”)
❖ Oskar Lehemaa (“Karv”)
❖ Tanel Toom (“Tõde ja õigus”)

Auhinna annab üle Monika Siimets

22:34
Terttu Jazepov

Lava on Koit Toome päralt

Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

22:29
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
22:28
Terttu Jazepov

Võitja on “Kaks kanget Sovetistanis” (TV3)

22:27
Terttu Jazepov

Parim meelelahutussaade

Nominendid on:

❖ “Hommik Anuga” (ETV)
❖ “Kaks kanget Sovetistanis” (TV3)
❖ “Meie aasta Aafrikas” (Kanal2)
❖ “Rakett 69” (ETV)
❖ “Ringvaade” (ETV)

Auhinna annab üle Birjo Kiik

22:20
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

22:19
Terttu Jazepov

Võitja on Priit Loog (“Tõde ja õigus”)

22:19
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
22:19
Terttu Jazepov

Parim meesnäitleja

Nominendid on:

❖ Priit Loog (“Tõde ja õigus”)
❖ Priit Võigemast (“Tõde ja õigus”)
❖ Sten Karpov (“Karv”)

Auhinna annab üle Maarja-Liis Ilus

22:17
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

22:17
Terttu Jazepov

Võitja on Ester Kuntu (“Tõde ja õigus”)

22:16
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
22:16
Terttu Jazepov

Parim naisnäitleja

Nominendid on:

❖ Ester Kuntu (“Tõde ja õigus”)
❖ Kersti Heinloo (“Kiirtee põrgusse”)
❖ Rea Lest (“Skandinaavia vaikus”)

Auhinna annab üle Mait Malmsten

22:05
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

22:05
Terttu Jazepov

Laval astub üles Maarja-Liis Ilus

21:59
Terttu Jazepov

Võitja on Tambet Tuisk (Reetur, Elisa)

21:58
Terttu Jazepov

Parim sarjanäitleja
❖ Helgi Sallo (Õnne 13, ETV)
❖ Liina Vahtrik & Jan Uuspõld (Lahutus Eesti moodi, ETV)
❖ Pääru Oja (Lõks, TV3)
❖ Tambet Tuisk (Reetur, Elisa)
❖ Tõnis Niinemets (Alo, Kanal2)

Auhinna annab üle Ülle Lichtfeldt

21:57
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

21:56
Terttu Jazepov

Võitja on “Lahutus Eesti moodi” (ETV)

21:55
Terttu Jazepov

Parim teleseriaal

Nominendid on:
❖ “Alo” (Kanal 2)
❖ “Kättemaksukontor” (TV3)
❖ “Lahutus Eesti moodi” (ETV)
❖ “Reetur” (Elisa)
❖ “Õnne 13” (ETV)

Auhinna annavad üle Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand

21:52
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
21:51
Terttu Jazepov

Võitja on Tanel Toom (“Tõde ja õigus”)

21:50
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
21:50
Terttu Jazepov

Parim stsenarist

Nominendid on:

❖ Mikk Mägi, Oskar Lehemaa, Peeter Ritso (“Vanamehe film”)
❖ Nathaniel Price & Martti Helde (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Tanel Toom (“Tõde ja õigus”)

Auhinna annab üle Kiur Aarma

21:48
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
21:47
Terttu Jazepov

Auhinna pälvib Marite Kallasmaa

21:46
Terttu Jazepov

Panuse Eesti televaldkonda annab üle Anne Veski

20:53
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:52
Terttu Jazepov

Võitja on Marko Reikop (Intervjuu president Kersti Kaljulaidiga, ETV)

20:52
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

20:52
Terttu Jazepov

Kohe selgub parim intervjueerija

Nominendid on:

❖ Andres Kuusk (Esimene stuudio, ETV)
❖ Marii Karell (Laser, TV3)
❖ Marko Reikop (Intervjuu president Kersti Kaljulaidiga, ETV)
❖ Roald Johannson (Roaldi nädal, Kanal2)
❖ Taavi Libe (Seitsmesed: Duubel, TV3)

Auhinna annab üle Tanja Mihhailova-Saar

20:42
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:42
Terttu Jazepov

Võija on “Aasta täis draamat” (Režissöör: Marta Pulk)

20:41
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

20:41
Terttu Jazepov

Parim dokumentaalfilm

Nominendid on:

❖ “Aasta täis draamat” (Režissöör: Marta Pulk)
❖ “Ott Tänak – The Movie” (Režissöör: Tarvo Mölder)
❖ “Surematu” (Režissöör: Ksenija Ohhapkina)

Auhinna annab üle Kertu Saks

20:36
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:35
Terttu Jazepov

Võitjad on Kristjan Jõekalda & Teet Margna (Kaks kanget LIVE, TV3)

20:35
Terttu Jazepov

Parim meelelahutussaate juht

Nominendid:

❖ Grete Lõbu & Marko Reikop (Ringvaade, ETV)
❖ Kristjan Jõekalda & Teet Margna (Kaks kanget LIVE, TV3)
❖ Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool (Õhtu!, Kanal 2)
❖ Tõnis Niinemets (EFTA gala, ETV)
❖ Tuuli Roosma (Meie aasta Aafrikas, Kanal2)

20:34
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:33
Terttu Jazepov

Võitja on Mick Pedaja (“Skandinaavia vaikus”)

20:32
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:32
Terttu Jazepov

Parima helilooja nominendid:

❖ Jakob Juhkam (“Aasta täis draamat”)
❖ Mick Pedaja (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Sten-Olle Moldau, Lauri Kadalipp (“Vanamehe film”)

Auhinna annab üle Karl-Erik Taukar

20:29
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:29
Terttu Jazepov

Võitja on “Laulu- ja tantsupidu 2019 „Minu arm“” (ETV)

20:28
Terttu Jazepov

Selgub parim erisaade

Nominendid: 

❖ “Eesti laul 2019” (ETV)
❖ “Kaks kanget. Suur aastavahetusshow” (TV3)
❖ “Eesti Muusikaauhinnad” (Kanal2)
❖ “Laulu- ja tantsupidu 2019 „Minu arm“” (ETV)
❖ “Viljandi folk ülekanne 2019” (Inspira)

Auhinna annab üle Liis Lusmägi

20:23
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

20:22
Terttu Jazepov

Laval on Koit Toome

20:18
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:17
Terttu Jazepov

Võitja on “Karv” (Režissöör: Oskar Lehemaa)

20:16
Terttu Jazepov

Parim lühifilm

Nominendid on:
❖ “Karv” (Režissöör: Oskar Lehemaa)
❖ “Uued algused” (Režissöör: Tanno Mee)
❖ “Virago” (Režissöör: Kerli Kirch Schneider)

Auhinna annab üle Edith Sepp

20:15
Terttu Jazepov

Võitja on “Toomas teispool metsikute huntide orgu” (Režissöör: Chintis Lundgren)

20:14
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:14
Terttu Jazepov

Parim animafilm

Nominendid on:

❖ “Orpheus” (Režissöör: Priit Tender)
❖ “Toomas teispool metsikute huntide orgu” (Režissöör: Chintis Lundgren)
❖ “Vanamehe film” (Režissöörid: Mikk Mägi, Oskar Lehemaa)

Auhinna annab üle Mihhail Kõlvart

20:10
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

20:08
Terttu Jazepov

Võitja on “Üle parda” (ETV)

20:08
Terttu Jazepov

Parim reality-show

Nominendid:

❖ “Eesti selgeltnägijate tuleproov” (TV3)
❖ “Rannamaja” (TV3)
❖ “Suunamudijate meistriklass” (Kanal2)
❖ “Tõelised kangelased” (Kanal2)
❖ “Üle parda” (ETV)

Auhinna annavad üle Katri Kats ja Juhani Särglep

20:05
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:04
Terttu Jazepov

Võitja on “Roaldi retked” (Kanal 2)

20:04
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:03
Terttu Jazepov

Kohe selgub parim uus saade

Nominendid on:

❖ “Joel Ostrati suur õhtusöök” (TV3)
❖ “Laser” (TV3)
❖ “Roaldi retked” (Kanal2)
❖ “Üle noatera” (Elisa)
❖ “Üle parda” (ETV)

Auhinna annab üle Anne Veesaar

20:01
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
20:00
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

19:59
Terttu Jazepov

Laval on Grete Paia ja Pluuto

19:33
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:32
Terttu Jazepov

Võitja on Karin Tetsmann ("Tõde ja õigus")

19:31
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

19:31
Terttu Jazepov

Järgmiseks selgub aasta tegija filmivaldkonnas

Auhinna annab üle Armin Karu

19:29
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:27
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:22
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

19:22
Terttu Jazepov

Võitja on Anna Stepanova (TV3)

19:21
Terttu Jazepov

Üle antakse aasta vormilooja auhind

Nominendid on

❖ Andres Lepasar (ETV)
❖ Anna Stepanova (TV3)
❖ Ergo Kuld (Elisa)
❖ Indrek Simm (TV3)
❖ Marianne Kõrver (Kanal 2)

19:21
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:20
Terttu Jazepov

Võitja on Mihkel Ulman (TV3)

19:20
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:19
Terttu Jazepov

Kohe selgub aasta sisulooja

Nominendid:

❖ Ivar Vigla (Kanal2)
❖ Kai Väärtnõu (ETV)
❖ Martin Algus (Elisa)
❖ Mihkel Ulman (TV3)
❖ Piret Eero (ETV)

Auhinna annab üle Tõnis Lukas

19:19
Terttu Jazepov

Kohe selgub aasta sisulooja

Nominendid:

❖ Ivar Vigla (Kanal2)
❖ Kai Väärtnõu (ETV)
❖ Martin Algus (Elisa)
❖ Mihkel Ulman (TV3)
❖ Piret Eero (ETV)

Auhinna annab üle Tõnis Lukas

19:16
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

19:15
Terttu Jazepov

Võitja on Tanel Kadalipp (“Vanamehe film”)

19:15
Terttu Jazepov

Kohe selgub parim helirežissöör

Nominendid on
❖ Aleksandra Koel, Markus Andreas (“Karv”)
❖ Matis Rei (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Tanel Kadalipp (“Vanamehe film”)

Auhinna annab üle Ott Lepland

19:13
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:12
Terttu Jazepov

Võitja on “Üle noatera” (Elisa)

19:11
Terttu Jazepov

Üle antakse auhind parima tõsielusaate kategoorias

Nominendid on:

❖ “Kaks kanget Sovetistanis” (TV3)
❖ “Rahvusülikooli sajand” (ETV)
❖ “Rakett 69” (ETV)
❖ “Roaldi retked” (Kanal2)
❖ “Üle noatera” (Elisa)

Auhinna annab üle Eda-Liis Kann

19:07
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
19:04
Terttu Jazepov

Laval on Ott Lepland

19:02
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

19:01
Terttu Jazepov

Võitja on Oskar Lehemaa (“Vanamehe film”)

19:01
Terttu Jazepov

Üle antakse parima monteerija auhind

Nominendid:

❖ Hendrik Mägar (“Aasta täis draamat”)
❖ Hermes Brambat (“Ott Tänak – The Movie”)
❖ Oskar Lehemaa (“Vanamehe film”)

Auhinna annab üle Ilmar Raag

19:00
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:59
Terttu Jazepov

Võitjad on Erik Põllumaa & Sten-Johan Lill (“Skandinaavia vaikus”)

18:59
Terttu Jazepov

Järgmisena selgub parim operaator

Nominendid on:

❖ Erik Põllumaa & Sten-Johan Lill (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Mattias Veermets (“Süda Sõrve sääres”)
❖ Rein Kotov (“Tõde ja õigus”)

Auhinna annab üle Ilmar Raag

18:57
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:56
Terttu Jazepov

Võitja on Marian Võsumets ("Reporter", Kanal 2)

18:55
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

18:55
Terttu Jazepov

Üle antakse parima reporteri auhind

Nominendid on

❖ Eda-Liis Kann (Reporter, Kanal2)
❖ Jüri Muttika (Ringvaade, ETV)
❖ Marek Lindmaa (Sotid selgeks, TV3)
❖ Marian Võsumets (Reporter, Kanal2)
❖ Tarmo Tiisler (ETV)

Auhinna annab üle Reet Linna

18:52
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:51
Terttu Jazepov

Võitjad on Triin Paumer, Sven-Tõnis Puskar (“Vanamehe film”)

18:51
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

18:50
Terttu Jazepov

Kohe selgub parim filmikunstnik

Nominendid:

❖ Jaagup Roomet (“Tõde ja õigus”)
❖ Triin Paumer, Sven-Tõnis Puskar (“Vanamehe film”)
❖ Triin Valvas (“Karv”)

Auhinna annab üle Hagi Šein

18:49
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:49
Terttu Jazepov

Auhinna võtab vastu filmi režissöör Tanel Toom

18:48
Terttu Jazepov

Võitja on Kristiina Ago (“Tõde ja õigus”)

18:47
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:47
Terttu Jazepov

Järgmiseks parim kostüümikunstnik

Nominendid:

❖ Anna-Liisa Liiver (“Skandinaavia vaikus”)
❖ Kristiina Ago (“Tõde ja õigus”)
❖ Mart Sander (“Kõhedad muinaslood”)

Auhinna annab üle Sami Seppänen

18:46
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:43
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

18:43
Terttu Jazepov

Võitja on “Jane Paberiti lood” (Taavi Eilat, Pealtnägija, ETV)

18:42
Terttu Jazepov

Järgmiseks kuulutatakse välja parim ajakirjanduslik lugu

❖ “Biolisand” (Laser, TV3)
❖ “Jane Paberiti lood” (Taavi Eilat, Pealtnägija, ETV)
❖ “Kagu-Eesti tormi kajastus” (Mirjam Mõttus, ETV)
❖ “Päriselu lood: Globalistid või natsid” (Elo Mõttus, Kanal 2)
❖ “Vihkav Eesti” (Eeva Esse, Kanal 2)

Auhinna annab üle Rasmus Kagge

18:40
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:39
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

18:38
Terttu Jazepov

Võitja on “Esimene stuudio” (ETV)

18:38
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)
18:37
Terttu Jazepov

Esimeseks auhinnaks on parim päevakajasaade

Nominendid:

❖ “Aktuaalne kaamera” (ETV)
❖ “Esimene stuudio” (ETV)
❖ “Laser” (TV3)
❖ “Ma pääsesin Estonia katastroofist” (TV3)
❖ “Reporter” (Kanal2)

Auhinna annab üle Kärt Anvelt

18:35
Terttu Jazepov
Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 (Robin Roots)

18:31
Terttu Jazepov

Õhtut juhib näitleja Tõnis Niinemets.

18:29
Terttu Jazepov

Täna antakse üle filmi- ja teleauhinnad, tunnustusi jagatakse sel korral 30 kategoorias.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee