Tele

„Pealtnägija“ saates skandaali kommenteerinud Kivisaar: see oli tõsine kallaletung mu elu, töö ja pere vastu (17)

Toimetas Merilyn Närep, 2. september 2020 21:33
Alari KivisaarFoto: Rauno Vahtre

Juunis sattus raadio Sky Plus hommikuprogrammi üks saatejuhtidest Alari Kivisaar sotsiaalmeedias kriitika alla, kui kommenteeris julge sõnakasutusega USA massirahutusi. 26aastane tudeng Katrina Raiend algatas veebis petitsiooni ja kampaania, et raadiohääl vallandataks. „Pealtnägija“ tõi osapooled esimest korda kaamerate ette. „See oli tõsine kallaletung mu elu, töö ja pere vastu,“ sõnas Kivisaar. 

Kui näitleja Marika Korolev suutis mõne aasta eest vastutusele võtta netiräuskajad, kes teda sõimasid, tervitati tema advokaati Robert Sarve kui printsi valgel hobusel. Nüüd on aga noor advokaat teinud mõnede meelest laimuhagidest rahaveski, mis teeb inimväärikuse kaitsele hoopis karuteene. Enim kõneainet andnud näide on Alari Kivisaare hagi kunstitudeng Katrina Raiendi vastu, kus raadiomees küsib 75 000 eurot.

„Kui ma sellest esimest korda kuulsin, ma isegi vist pahvatasin naerma. Lahe, et saab sellist petitsiooni ka teha, et kedagi töölt kõrvaldada. See naer lõppes mul paraku kiirelt, kui ma nägin teksti, mis oli petitsiooni alla kirjutatud. Täpset sõnastust ei mäleta, aga sisuliselt mõeldi seda, et nii mina kui ka raadio oleme aastaid igapäevaselt õhutanud inimesi rassismile – see on absurd!“ Sellega tõmbaski Kivisaar joone alla ja lubas, et seekord see nii ei lähe.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.09.2020
Tegid Alari Kivisaare ütlustest heliklipi – maksa 30 000 eurot! Räppar Mick Moon protestib: see on väljapressimine! Mina seda ei teinud!
26.08.2020
Alari Kivisaar ebameeldiva kohtulahingu tagamaadest: terve mu pere on väga häiritud. Nad ei suuda siiani mõista...
18.08.2020
Kivisaare vastu astunud aktivistil on annetustega kokku kogutud raha esimeseks kohtuetapiks
13.08.2020
Kohtulahingusse kistud aktivist Katrina Indiana: hing sai täis! Olen näinud sõpru, kellele on Alari Kivisaare ütlused väga haiget teinud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee