Tele

Aina kuumemaks läheb! „Rannamaja“ Toomas ja Helena astusid lubadustest hoolimata kaamerate ees vahekorda 

Televeeb, 9. september 2020 21:00
Helena ja ToomasFoto: TV3

“Rannamaja” teise hooaja teises osas sai näha nii särisevat kirge kui ka ebamugavaid olukordi peojärgsel hommikul. Koheselt teineteist leidnud paarike Toomas ja Helena jätkasid oma rutiini ühise “hambapesuga”, mis paistab olevat saanud koodnimeks oraalseksile. Kuid tõmme muutus paarikese vahel nii tugevaks, et kaamerate ees ei suudetud ka päris vahekorrast hoiduda. 

Tõsielusaate teine peatükk jätkus vallaliste peojärgse hommikuga. Peolt leidsid endale uue kaaslase kolm osalist: Seppen, Viktoria ja Oskar. Parim klapp tekkis koheselt “VV” ehk Viktoria ja tema uue kaaslase Veiko vahel, kuigi Veiko ülejäänud majaelanikele oma olematute joomiskommete tõttu väga sümpaatne ei tundunud. 

Veiko ja Viktoria vallatlesid tünnisaunas lausa kella kuueni hommikul. Küll aga ei jõudnud vägijooki tarbinud Veikole pidutsedes kohale see, et ta oli purjus peaga andnud Viktoriale lubaduse saatesse tema kaaslaseks jääda, mistõttu hommikul pohmakaga ärgates oli ta suures segaduses.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
„Rannamajas“ sõimata saanud neiu: mind alandati üleriigilises televisioonis!
15.09.2020
Asi läheb inetuks! „Rannamaja“-Viktoria sõimas peole tulnud neiut: sa oled lihtsalt nii t***, et ei julge ennast pesu väele võtta
11.09.2020
Vallalised noored, siin on teie võimalus! „Rannamaja: raju reede“ alustab taas
10.09.2020
„Rannamajas“ kaamerate ees seksinud Helena avalikustab, mida tema ema asjast arvab

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee