Inimesed

Brad Pitti uus kallim on abielus ligi 70aastase härraga! 

Ohtuleht.ee, 31. august 2020 14:41
Foto: @nico.potur/Instagram
Eelmisel nädalal tekitas palju kõmu uudis, et Brad Pitti on leidnud uue silmarõõmu – endast ligi 30 aastat noorema saksa modelli. Vanemad härrad paistavad Nicole Poturalskile (27) mokkamööda olevat – tema seaduslik abikaasa on ligi 70aastane.

Briti tabloid Daily Mail avastas, et kaunis Nicole veedab aega küll Brad Pittiga, ent on abielunaine. Tema mees on saksa restoraniomanik Roland Mary (68), kel on Berliinis trendikas söögikoht Borchardt. Abielu – mis on Rolandile juba neljas – on kestnud kaheksa aastat ning Nicole oli naitudes üsna nooruke – 21. Tal on Rolandiga seitsmeaastane poeg.

Roland ei panevat Nicole'i uut suhet Hollywoodi superstaariga pahaks. "Nad on endiselt abielus, kuid nende suhet võib nimetada avatud abieluks," ütleb Nicole'i sõber Daily Mailile. "Roland on mitu korda abielus olnud ja tal on viis last. Negatiivsus ega armukadedus ei paku talle pinget."

Daily Mail spekuleerib, et Pitt võis Nicole'iga tutvuda eelmisel suvel Berliinis, ja lausa tema mehe restoranis. Brad reklaamis seal toona oma uut filmi. Paar nädalat hiljem sõitnud kaunitar Los Angelesse. Novembris jäid nad fotole Kanye Westi kontserdi VIP-loožis, toona aga ei osanud kõmulehed brünetis noorikus Pitti uut silmarõõmu aimata. Uudise kuumast suhtest vallandasid hiljutised fotod Prantsumaalt, kus Brad ja Nicole ühise lennukiga Lõuna-Prantsusmaale Pitti häärberisse sõitsid.

Samal teemal

16.09.2020
Brad Pitti uus silmarõõm avaldas mõistatusliku sõnumi
15.09.2020
Eksabikaasad Aniston ja Pitt taasühinesid heategevuse nimel
08.09.2020
ANGELINA RAEVUTSEB: Brad viis uue pruudi nende pulmapaika!
27.08.2020
PALJASTUS: Brad Pitt semmib endast 30 aastat noorema modelliga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee