Saund

VIDEO | Púr Múdd andis välja uue singli. Oodata on ka lühialbumit 

Toimetas Liisa Mugra, 28. august 2020 11:42
Púr Múdd liikmed Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman.Foto: Liina Notta
28. augustil ilmus Púr Múddi uus lugu „Da Da Da“, mis on jätkulugu nende veebruaris ilmunud loole „Ooh Aah“. Loo tulekuga andis koosseis teada, et sügisel on oodata neilt lühialbumit, kus on peal ka just ilmunud singel. Lugu tuli välja koos muusikavideoga.

Uus singel „Da Da Da“ on mõnusalt tantsuline ja meeldejääv lugu, mille meloodia ja sõnad jäävad kummitama pikaks ajaks. „See on nii-öelda jätk meie loole „Ooh Aah“. Ka selles loos on äratuntav melanhoolsus ja tantsulisus, mis on saanud Púr Múddile omaseks,“ ütleb koosseisu liige Joonatan. 

Samal teemal

Loo tulekuga andis Púr Múdd teada, et sügisel võib nendelt oodata ka lühialbumit. „Uus album tuleb väga meielik – see on melanhoolne, sünge ja bassine, kuid samaaegselt kisub sind tantsupõrandale,“ kirjeldab Oliver albumi lugusid. Duo jääb lühialbumi täpsemate detailide osas veel salapäraseks, kuid soovitab silma peal hoida nende sotsiaalmeedia kanalitel, kus nad juba peatselt uut infot jagavad.  

Púr Múdd on kahest produtsendist ja muusikust koosnev pop-elektrooniline duo, kuhu kuuluvad Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman. Koosseis on tegutsenud juba 2015. aastast ning on andnud eelnevalt lugusid välja koostöös tunnustatud elektroonilise muusika plaadifirmadega nagu Armada Music, Frequency ja Soave Records. Ka uus singel „Da Da Da“ on välja antud just viimati nimetatud Hollandi plaadifirmaga, kellega koostöö on poiste sõnul sujunud väga hästi. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee