Inimesed

Reet Linna teeb otse-eetris tätoveeringu: paljud fännid kindlasti mõtlevad, et nüüd on vanaproua ikka täitsa lolliks läinud (2)

Toimetas Terttu Jazepov, 27. august 2020 18:05
Reet LinnaFoto: Robin Roots
ETV saatejuht Reet Linna avaldab, et teeb laupäeva esimestel tundidel "Öö-TVs" endale tätoveeringu.

Linna saateaeg algab kell 00.30. "Olen väga tänulik, et see on kell pool üks, sest mõnikord peab passi vaatama ja kell kolm või neli ma ei suudaks saadet juhtida. Kuid pool üks on täpselt selline aeg, et kui ma olen juba nagunii seal, siis sel kellaajal võib juba ulakusi teha," räägib saatejuht Raadio 2 hommikuprogrammis.

Esialgu oli telenäol plaanis teha hennamaaling, kuid siis selgus, et inimesel, kelle peale ta lootis, pole enam head materjali. Seejärel otsustaski ta, et laseb teha tõelise tätoveeringu.

"Ma kujutan ette, et väga paljud minu fännid, kes on 70+ ja rohkemgi, mõtlevad, et nüüd on vanaproua ikka täitsa lolliks läinud," naerab ta.

Seda, mida Reet oma kehale tätoveerib, ta veel ei avalda. "Me peame mahtuma poole tunni sisse, mistõttu ei saa ma suuri sõdalasi või koletisi endale teha lasta."

Tätoveeringu teeb saatejuht käe peale, sest peab samal ajal ka saadet juhtima. "Ma ei saa ju ennast saates poolpaljaks võtta või tätoveeringut kuklasse või ma ei tea kuhu teha, kui ma pole võimeline rääkima," selgitab ta.

Samal teemal

29.08.2020
FOTOD JA VIDEO | Reet Linna tegi otse-eetris tätoveeringu: vererõhk oli üleval
28.08.2020
GALERII | „Öö-TVs“ nägi pööraseid eksperimente
25.08.2020
Nimed teada! Vaata, kes on nädalavahetusel ETV ekraanil eetris oleva „Öö-TV“ saatejuhid
14.08.2020
Öö - aah - öö - aah - öö - oo - TV - mmh! ehk Kuidas öötelevisioon näitas esimest korda Eesti eetris lauspornot ja tekitas sensatsiooni