Lenna ja Mari-Liis ehk Manna ja LennaFoto: Kristjan Teedema
Toimetas Katharina Toomemets 27. august 2020 15:44
Lauljatar Lenna Kuurmaa hakkab koos raadio Elmar peatoimetaja Mari-Liis Männikuga juhtima raadiosaadet „Manna ja Lenna“. Elmari meeskonnaga liitub Lenna 7. septembrist. 

Saade tuleb lõbus, positiivne ja teemad, mida naised kajastavad, on seinast seina. Sageli räägivad Manna ja Lenna väga isiklikel teemadel. „Kindlasti julgustame kuulajaid oma arvamust avaldama ja mängime üheskoos ägedaid raadiomänge. Kui stuudios on kaks eesti muusika armastajat, siis seda me loomulikult ohtralt ka kuulame ja kindlasti jõuavad eetrisse põnevad jutuajamised tuntud ja vähemtuntud muusikutega,“ lubavad saatejuhid. 

Raadio Elmar peatoimetaja Mari-Liis Männik tunneb suurt heameelt, et Lenna on otsustanud Elmari perega ühineda. „Lenna looming ja hääl on raadio Elmar kuulatele alati väga meeldinud, nüüdsest saavad kuulajad temast ja tegelikult ka minust eetris veelgi rohkem teada. Koos pakume esmaspäeviti hoogsat ja positiivset programmi, millega kogu nädal mõnusalt käima lükata,“ ütleb ta. 

„Ootasin uut väljakutset. Raadiot tegin viimati liiga ammu ja olen igatsenud selle järgi. Raadio Elmar on parim ja ka ainuke Eesti muusika raadio meie maal ja olen ülimalt rõõmus, et saan ühineda nende sõbraliku ja armsa kollektiiviga Tartus,” kommenteerib Lenna.