Tele

„Rannamaja“ uue hooaja esimeses osas tualettruumis oraalseksi teinud paarikene: me ei oleks arvanud, et asi nii kaugele läheb! (3)

Keit Paju, 2. september 2020 19:25
Helena ja Toomase arvates ei peaks olema seks tabuteema. “Võtke ennast kokku, sest seks on osa elust! Seks on osa elust terve meie eluea ja kui te ei oska seksida, siis te ei oska elada! Õppige seksima ja elama!” ütleb Toomas.Foto: TV3

"Rannamaja" uus hooaeg algas tõepoolest pauguga! Koheselt teineteise vastu sümpaatiat tundnud Toomas (22) ja Helena (22) ei suutnud iha tagasi hoida ning läksid juba saate esimestel võttepäevadel vannituppa intiimsust otsima. “Vannitoas on väidetavalt ainult mikrofonid, mitte kaamerad, sellepärast me sinna läksime. Kui me õhtul Toomasega kaisus magame ja ma talle ütlen, et mul on täiesti märg juba, eks see kõik salvestatakse ka üles, aga me ei saa midagi sinna parata,” nendib Helena.

Õhtuleht käis “Rannamaja” värske hooaja osalistega tutvumas saate võtete esimesel nädalal. Imekaunis Dirhamis asuv rannaäärne majake oli täis erutuvust ja põnevust, kuna juba pärast esimest pidu ei suutnud kaks noort teineteisest käsi ega suid eemale hoida ning kadusid vannituppa “hambaid pesema”, nagu saate osalised seda tegevust naljaga nimetama asusid.

Ei Helena ega Toomas juhtunut ei kahetse. Järgmisel hommikul tualettruumi inspekteerima läinud saatekaaslased üritasid sealt leida vihjeid selle kohta, mis kirgliku “hambapesu” käigus noore paarikese vahel juhtus. Helena paljastas hiljem, et kehavedelikke sealt ei leia, kuna vahekord oli hoopis oraalne. “Ma imesin tal lahti – see kõik on mul siin,” sõnas ta kaamera ees, käega oma kõhule näidates.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.09.2020
„Rannamajas“ kaamerate ees seksinud Helena avalikustab, mida tema ema asjast arvab
09.09.2020
Aina kuumemaks läheb! „Rannamaja“ Toomas ja Helena astusid lubadustest hoolimata kaamerate ees vahekorda
02.09.2020
„Rannamaja“ avaosas oraalseksiga kuulsaks saanud Helena: ma ei kahetse mitte midagi!
02.09.2020
AVALDA ARVAMUST | Kuidas meeldis „Rannamaja“ teise hooaja avasaade?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee