Inimesed

GALERII | Palju õnne! Eesti suvepiiga 2020 on Laura-Kristina Mattjus 

Anu Saagim, 24. august 2020 15:32
Eesti suvepiiga 2020 Laura-Kristina MattjusFoto: Viktor Burkivski

Suvi on Eestis lühike, kuid kaunis. "Inimesed saavad päikesest laetud ja puhkevad särama. Meie idee on tuua see sära esile, et nende noorte inimeste positiivne energia lööks laineid üle Eesti ja miks mitte ka kogu maailmas," räägib konkursi "Eesti suvepiiga" entusiastlik korraldaja Leo Täht.  

"Konkursil võivad osaleda sportlikud ja talendikad noored igast Eestimaa linnast ja maakonnast. Valime suvepiiga lisaks ka suvemehe," pajatab konkursi korraldaja. "Lõplikku vooru pääseb üks nais- ja meesesindaja igast maakonnast. Seejärel toimuvad pealinnas esitlusvoorud - talendivoor, moevoor, rannavoor, mis lõpuks kulmineeruvad piduliku gaalaga. Uuendusena oli tänavuse konkursi programmis ka koolituskava NBPC – International Beauty Pageantry Course. Võitjate autasustamine toimus ööklubis Teater"."

Konkursi võitjatele on garanteeritud edasipääs rahvusvahelistele iludusvõistulstele nagu Miss Landscapes International, Face of Beauty International, Miss Eco Teen International, Mr.Grand International, Man of the Year ja Mister World. Konkurss nägi ilmavalgust aastal 2001 Valeri Kirsi (Miss Estonia peakorraldaja) ja Leo-Sergei Tähe eestvedamisel. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.08.2020
Palju õnne! Eksmiss Eha Urbsalu sõudis abieluranda
22.08.2020
FOTO | Anneli Lahe puhastab end negatiivsetest vibratsioonidest omapärasel moel
14.08.2020
Hõissa, pulmad! Trubaduur Sulo Tintse abiellus kolmandat korda: ma ei ole kunagi osanud ilma sõrmuseta elada
09.08.2020
FOTOD | Pulmad tulekul? Kethi ja Anzori uudistasid pulmakleite

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee