Tele

Kuhu kulusid „Kodutunde“ annetused? Kristi Loigo rõhub ärisaladusele: ma ehk ei saakski ettevõtjana jätkata, kui avaldaksin lepingute sisu (5)

Merilyn Närep, 23. august 2020 20:18
Kristi LoigoFoto: Martin Ahven

Tuntud saatejuht Carmen Pritson tegi enda uues saates "Ausalt ja Avatult" avameelse eksklusiivintervjuu "Kodutunde" endise produtsendi Kristi Loigoga, kellega Kanal 2 lõpetas päevapealt koostöö. "Keegi tahab selle (saate – toim.) üle võtta ja oma kontrolli alla saada. Mind pole enam siia vaja," räägib Loigo saates.

Loigo sattus skandaali, kui Kanal 2 teatas, et nad lõpetavad Loigoga koostöö, kuna on kahtlus, et saate annetusrahasid ei ole kasutatud sihtotstarbeliselt. "Kodutunde" produtsent Loigo ei ole seni omalt poolt eriti midagi avalikult öelnud ja tegi seda nüüd Pritsoni uues saates. 

Pritson tõi saadet tutvustavas videoklipis välja peamise põhimõtte, et ühe inimese tõde ei pruugi olla teise inimese tõde. "Me kõik elame nii, nagu arvame, et meie jaoks on õige. Sellest saab meie tõde. Sellest saab meie maailmavaade. Minu tõde ei pruugi olla aga sinu tõde ja sinu tõde ei pruugi olla minu oma. Aga see veel ei tee sinu tõde valeks ja minu oma õigeks."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
Kristi Loigo: „Saan palka 1300 eurot.“ „Kodutunde“ audit näitab hoopis kopsakamat tasu, oma osa saab ka tema abikaasa!
25.08.2020
Uue heategevussaate produtsent Katrin Lust: inimesed on sunnitud sulatama lund, et vett saada!
19.08.2020
„Kodutunde“ endisest assistendist saab „Hingesoojuse“ saatejuht: Kristi Loigo sõimas mind Katrin Lusti tööpakkumise peale mölakaks ja reeturiks
19.08.2020
TELESAAGA JÄTKUB! Kristi Loigo siunab Katrin Lusti: saate ülevõtmine on nii tähtis, et tikutulega abivajajaid otsida – saaks asja vaid enda käpa alla?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee