Inimesed

FOTO | Anneli Lahe puhastab end negatiivsetest vibratsioonidest omapärasel moel 

Anu Saagim, 22. august 2020 11:14
Anneli LaheFoto: Martin Ahven

"Olen tahtnud teha päris tattood juba ammu," tunnistab telesaatejuht Anneli Lahe. "See tunne võimendus viis aastat tagasi, kui esmakordselt Tais käisin. Aga ju ma pole siis olnud valmis. Mitte et ma kardaks valu jms, vaid seesmiselt ning vaimselt. Ja ju siis on hetkel just see õige aeg. Meil kõigil on hetki, kus vaatame mingeid asju ümber, teeme elus mingeid korrektuure."

"See tätoveering tundus just see, mis toetaks minu praegust seesmist tunnet. Öeldakse, et lootosel on võime enda ümber olevat ruumi puhastada negatiivsetest vibratsioonidest. Selle aura kiirgab endas nii võimsat energiavälja, et ükski kräpp ei saa selle kõrval eksisteerida. No loodan nüüd parimat ja ehk suudan paremini hoida tasakaalus oma tööd ja vaimu."

"Tänan imeilusa töö eest kunstnik Piret Valdmat ja kinnitan, et selle tegemine õrnale käe siseküljele polnud üldse valus. Lihtsalt mõnusalt sügas nõelakesega," naerab Anneli. Kuidas sulle Anneli tattoo meeldib?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.08.2020
GALERII | Palju õnne! Eesti suvepiiga 2020 on Laura-Kristina Mattjus
22.08.2020
„PUUDUTA MIND“ 146. SAADE | Pärimusmeditsiini õpetaja Alar Krautman: pole mõtet end seepide-šampoonidega nühkida, keha ja juuksed puhastuvad ise
19.08.2020
VIDEOINTERVJUU | Anneli Lahe: ma ei taha oma tulevikku ette teada, kardan seda ennustamise värki
16.08.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Anneli Lahe: abiellumises 08.08.08 polnud midagi maagilist – tahtsin, et kuupäev hästi meelde jääks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee