Inimesed

Suunamudija Anita Sibul: kuni meestel pole menstruatsiooni, mina õhtusöögi eest ei maksa! (2)

Keit Paju, 20. august 2020 10:00
Anita sõnul ei ole midagi häbiväärset selles, et osad naised ootavadki meestelt armastuse ja kiindumuse avaldamiseks kingitusi. “On täiesti okei tunda end hästi läbi kinkide, mis paistab olevat see külg, mille peale tihti leili minnakse. Tegelikult on see sama normaalne kui füüsilised vajadused,” selgitab ta. Foto: Vahur Agar Vako
“Ma isegi ei püüa siin midagi ilustada ja ütlen välja, et mees, kelle esimese kohtingu idee on tema juures filmi vaadata, ei taha midagi muud kui seksi. Kui see ongi, mida otsid, on kõik hästi, kuid hiljem seda suhtumist muuta on raske,” nendib suunamudija ja youtuber Anita Sibul, kes kodumaises meedias silma paistnud julgete väljaütlemistega raha, meeste ja suhkruissinduse teemal. Anita sõnul on tema eesmärgiks naisi inspireerida ja aidata neil leida endale mehi, kes nende vajadusi täidaks.

Anita väljaütlemised tema YouTube’ i videotes, nagu näiteks ülestunnistus, et tema tahab omale rikast ja edukat meest, või et suhkruissinduses pole midagi halba, keerutasid parajalt tolmu üles. Anita tõdeb, et talle meeldib iseseisvalt oma “kulda kaevata” ja mitte jääda lootma mehele, küll aga osutab ta, et edukas ja jõukas mees pole niisama rikkaks saanud!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.08.2020
Merylin Nau ja Anita Sibul hakkavad koolitama sisuloojaid: teame, mis toimib ja mis mitte