Inimesed

Britney palub, et kohus ei taaskehtestaks isa võimu tema üle 

Toimetas Triin Tael, 19. august 2020 14:48
Britney Spears ja Jamie SpearsFoto: AP/Scanpix
Britney Spears (38) on esitanud kohtuvõimudele palve, et nad ei taastaks tema isa võimu tütre elu ja karjääri mitmete tahkude üle. Lauljatari vaimse tervise probleemide tõttu on Jamie Spears juba tosin aastat tema ametlik eestkostja olnud.

Jamie taandus mullu septembris ajutiselt Britney eestkostja ametist, viidates omaenda tervisehädadele, kirjutab BBC News. Kohus määras tema asemele Jodi Montgomery. 22. augustil on kavas eestkostetingimused üle vaadata. Lauljanna palub, et kohus jätakski Montgomery, kes on ühtlasi tema mänedžer, sellesse ametisse. "Britney on Jamie naasmisele oma eestkostja rolli kategooriliselt vastu," seisab Los Angeleses asuvasse California ülemkohtusse antud dokumendis.

Dokumendis lisatakse, et lauljatar on eestkostja rolli poolt. "See päästis ta kokkuvarisemisest, kuritegelike inimeste poolsest ärakasutamisest ning majanduslikust kokkuvarisemisest." Tänu eestkostja olemasolule suutnud Britney "uuesti saavutada positsiooni maailmatasemel meelelahutajana".

Paljud Britney fännid on veendunud, et kahe teismelise poja emast lauljatar on eestkoste all vägisi, ning nad on algatanud tema vabastamiseks kampaania #FreeBritney.

Samal teemal

06.09.2020
Britney Spears toetab liikumist #FreeBritney?
22.08.2020
KOHTUKISMA: isa tahab uuesti Britney Spearsi eestkostjaks saada
06.05.2020
Väide: isa ei luba Britney Spearsil uue kallimaga last saada
05.03.2020
Britney poeg sõimab avalikult oma vanaisa: „Kärvaku maha!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee