Tele

TELESAAGA JÄTKUB! Kristi Loigo siunab Katrin Lusti: saate ülevõtmine on nii tähtis, et tikutulega abivajajaid otsida – saaks asja vaid enda käpa alla?! (1)

Merilyn Närep, 19. august 2020 17:43
Kristi LoigoFoto: Martin Ahven

„Rumalus! Samal ajal kui „Kodutunnet“ ootavad sajad pered. Ülevõtmine on nii tähtis, et tikutulega abivajajaid otsida – saaks asja vaid enda käpa alla?!“ põrutas „Kodutunde“ endine produtsent Kristi Loigo sotsiaalmeedias, kui sai teada, et selle asemel Kanal 2 ekraanile jõudev heategevussaade „Hingesoojus“ otsib abivajajaid. Uue saate produtsent Katrin Lust sõnab Õhtulehele omakorda: „Ausalt öelda, ega ei tahaks Kristi Loigo sapipritsimist üldse kommenteerida.“

Mõnd aega tagasi sattus Kanal 2 heategevussaade „Kodutunne“ inetusse skandaali – Kanal 2 sai vihjeid ja tekkis kahtlus, et saate kogutud summad ei ole täies ulatuses läinud abivajajatele. Loigo omakorda kinnitas sellal sotsiaalmeedias, et kõik „Kodutunde“ annetusrahad on kasutatud sihtotstarbeliselt. Asi lõppes sellega, et Kanal 2 lõpetas 19. juunil koostöö saate produtsendi Kristi Loigoga ja esitas kümme päeva hiljem tema kohta kuriteoteate õiguskaitseorganitele. Hiljem kuulutati välja uus heategevussaade „Hingesoojus“, mille produtsendiks on Katrin Lust.

18. augusti hilisõhtul ilmus Postimehe veebis artikkel, kus kutsuti üles inimesi teada andma sugulasest, naabrist, töökaaslasest või muidu tuttavast, kelle perekond elab ebaõiglases kitsikuses. „Vajame infot inimeste ja perede kohta, et oskaksime neile appi minna,“ sõnas Lust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2020
Kristi Loigo: „Saan palka 1300 eurot.“ „Kodutunde“ audit näitab hoopis kopsakamat tasu, oma osa saab ka tema abikaasa!
11.09.2020
„Kodutunde“ tegijad: töö käib ja meil on põhjust olla rõõmsad!
25.08.2020
Uue heategevussaate produtsent Katrin Lust: inimesed on sunnitud sulatama lund, et vett saada!
23.08.2020
Kuhu kulusid „Kodutunde“ annetused? Kristi Loigo rõhub ärisaladusele: ma ehk ei saakski ettevõtjana jätkata, kui avaldaksin lepingute sisu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee