Piers Morgan ja Celia Walden.Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix
Toimetas Triin Tael 18. august 2020 13:10
Hertsoginna Meghani kritiseerimisega ohtralt tähelepanu pälvinud briti meediatäht Piers Morgan ja tema naine elasid üle šokeeriva vahejuhtumi.

Morgani abikaasa, ajakirjanik Celia Walden kirjutas ajalehes The Telegraph, et intsident leidis aset Lõuna-Prantsusmaal üüritud suvekodus, kui tema ja Piers seal viimast puhkuseööd magasid. Eelmisel õhtul oli maja põhjalikult ära kraamitud, kuid hommikul oleks seal otsekui pomm plahvatanud - elamine oli segi pööratud.

Selgus, et öösel, kui Piers ja Celia magasid, tungisid majja vargad. Saagiks langesid Waldeni ehted ja sularaha, samas krediitkaardid ja juhiload olid siiski alles jäetud. Mis kõige hirmsam: murdvargad olid käinud ka kuulsa paari magamistoas ja hiilinud nende ümber ringi. Celia käekott, mille naine oli õhtul magamistuppa jätnud, ilmus hommikul kummuli keeratult lagedale elutoast. 

Võimude hinnangul olid röövlid lahkunud vaid 15 minutit enne Waldeni ärkamist. Ilmselt oli äratuskella helin nad minema peletanud. 

Celia sõnul olid röövitud ehted talle sentimentaalse väärtusega. Kuid ta nendib: neil vedas. "Kui oleksime sellal, kui sissemurdjad meie magamistoas olid, üles ärganud, oleks võinud juhtuda midagi palju hullemat."