Inimesed

VENNAD TÜLIS: prints William ei rääkinud Harryga mitu kuud 

Toimetas Triin Tael, 17. august 2020 13:40
Märtsikuisel jumalateenistusel torkasid kuninglike vendade jäised suhted teravalt silma. Foto: AFP/Scanpix
Kui prints Harry teatas jaanuaris sotsiaalmeedias, et taandub kuningakojast ning asub koos naise ja lapsega iseseisvat elu elama, katkestas vanem vend William temaga mitmeks kuuks suhted.

Värske kõmuraamatu “Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family" kaasautor Omid Scobie kinnitas hiljutises intervjuus, et vendade suhted on tänini halvad. Nad peaaegu ei käigi läbi.

"Usun, et kahe venna vaheline distants aina kasvas ja kasvas," ütles Scobie pühapäevases teleintervjuus. "Sellest ülesaamiseks kulub ilmselt palju aega."

Väidetavalt vihastas tulevast kuningat Williamit, et tema vend otsustas Megxiti teatavaks teha seda kuningliku perega läbi arutamata. "Just see haavas Williamit kõige rohkem, sest ta istub kahel toolil. Ta pole üksnes vend, ta on ka tulevane kuningas, ning ta tundis, et see [Sussexi hertsogipaari teade ühismeedias] kahjustas [kuningliku] pere mainet. Asjaolu, et perekondlikud asjad paisati avalikkuse ette, kui neid oleks pidanud arutama eraviisiliselt, põhjustas ohtrat haavumist, mis jätkub tänase päevani."

Samal teemal

03.09.2020
Harry ja Meghan sõlmisid Netflixiga superlepingu
25.08.2020
OSTA ÄRA! Hertsoginna Meghani lapsepõlvekodu otsib uut omanikku
12.08.2020
Prints Harry ja Meghan Markle ostsid kodu Santa Barbarasse ja naudivad sealset privaatsust
11.08.2020
SALAKIHLUS JA SOLVANGUD: 10 kõmulist väidet Harry ja Meghani elulooraamatust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee