Inimesed

Miley Cyrus paljastas, mis vanuses ja kellele ta süütuse kaotas 

Ohtuleht.ee, 17. august 2020 11:30
Miley Cyrus 2008. aasta novembris koos John Travoltaga animafilmi "Välk" esilinastusel. Olgu märgitud, et armulugu süttis siiski teise filmipartneri Liam Hemsworthiga. Foto: AP/Scanpix
Miley Cyrus paljastas hiljutises veebisaates, et tema esimene seksikogemus oli tüdrukuga - kahe tüdrukuga korraga. Kuid süütuse kaotas ta märksa hiljem.

"Kutiga läksin lõpuni alles 16aastaselt," rääkis Cyrus veebisaates "Call Her Daddy". "Aga lõpuks ma abiellusin temaga." Järelikult oli tegu näitleja Liam Hemsworthiga. Suhe sai alguse filmi "Viimane laul" võtetel. 

Miley ja Liam olid koos kümme aastat, kuid selle aja sisse mahtus ka vahepealne lahusolek. Nad abiellusid 2019. detsembris, kuid lahutasid vähem kui aasta hiljem. 

Miley paljastas juba aastaid tagasi oma biseksuaalsuse. Nüüd kinnitas ta, et esimesed seksikogemused olidki tal 11aastaselt tüdrukutega. "Õigemini kahe tüdrukuga korraga." Esmalt tundiski ta tõmmet tüdrukute vastu - poisid hakkasid teda huvitama aastaid hiljem. Küsimusele, mitut inimest Miley on armastanud, vastas endine lapstäht: kolme. "Üks neist on naine ja ma unistan temast ikka veel."

Samal teemal

14.08.2020
KURB! Miley Cyruse järjekordne suhe jooksis karile
25.06.2020
Miley Cyrus on pool aastat kaine olnud
24.05.2020
„Miley Cyruse noorem õde oli väga kehv olla.“
29.01.2020
Miley Cyruse ja Liam Hemsworthi abielu sai ametlikult läbi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee