Inimesed

Lisatud videoreportaaž!

ÕL VIDEOD JA REPORTAAŽ | Hiphopparite maskiball Elva metsas: Tommy Cashi võimas show pani nii pidutsejate kui mändide ladvad kõikuma (3)

Geidi Raud, 16. august 2020 12:26
Videoreportaaž.Foto: Martin Ahven

„Ma ei oska kaine peaga peol midagi teha,“ kuulutab Eesti räpi raudvara Genka värske loo pealkiri, mis sobib kirjeldama ka reedel Elva männimetsas toimunud Eesti 14. hiphopifestivali – üritust, mille korraldamine on Genkale ja tema meeskonnale tänavu palju peavalu valmistanud.

Nagu traditsiooniks on saanud, saavad festivalile saabuvad autojuhid Elvasse jõudes esimese asjana politsei alkomeetrisse puhuda. Kui kainustest läbitud, jääb sõita läbi maskides ja kummikinnastes politseinike müürist ja tõotatud maa – Eesti hip-hop festivali toimumispaik – paistab.

Heinamaal laiuvas parklas pidutsevad noored on juba oma maailmas ja täiesti murevabal lainel. Argimõtted on jäetud linnapiirile, nüüd on aeg lõbutseda ja soojast augustikuu nädalavahetusest viimast võtta. Kuigi kell näitab alles kuus, on agaramad juba pagasiruumidesse, mikrobussidesse ja karavanidesse asemed üles teinud ja mugavalt koos kesvamärjukesega matkatooli vajunud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.08.2020
ÕL VIDEO JA GALERII | Genka Hip-hop festivalist: ürituse korraldamine koroonatingimustes tekitas halle karvu!
10.08.2020
PLAANID JÕUS! Üritusekorraldaja: me ei näe põhjust festivali väikeste koroonakollete tõttu ära jätta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee