Inimesed

KÕLVATU KONKURENTS?! Tiina Jantson ähvardab: nõuan konkurendi pankrotti! Ireni Erbi: ta üritab segadust tekitada ja inimesi lollitada (2)

Merilyn Närep, 14. august 2020 18:25
Foto: Kollaaž / Stanislav Moškov, Robin Roots
Augusti lõpus toimub järjekordne Missis Estonia võistlus, mida korraldab Tiina Jantson. Veel enne seda ähvardab ta aga kohtusse anda samale mängumaale tunginud konkurendi Ireni Erbi – ja sugugi mitte esimest korda! „Pärast kohtuotsuse jõustumist ignoreerib Ireni Erbi seda täielikult ja korraldab ikka edasi Missis Estonia nime kandvat võistlust. Samuti on ta ignoreerinud talle määratud trahvi ja kohtukulude tasumist,“ teatab Jantson nördinult. Erbi aga leiab, et Jantson võiks draama tekitamise asemel hoopis oma energia töösse panustada.

Tiina Jantson on Missis Estonia võistlust korraldanud 1992. aastast saati. „Lähtudes sellest 28 aastat kestnud ilusast traditsioonist kutsun nüüd üles naisi mitte osalema Ireni Erbi korraldatud Missis Estonia nime kandvatel iludusvõistlusel, kuna tegelikult puudub tal selleks luba ning ta rikub jäigalt seadust, kohtumäärust ja loomulikult ka autoriõigusi, muuhulgas tekitades minu väärikale üritusele mainekahju ja segadust,“ põrutab ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.09.2019
Eesti kaunitar suurel rahvusvahelisel iludusvõistlusel taas kümne kauneima hulgas!
18.07.2019
GALERII | Missised ja iluduskuningannad eesotsas Tiina Jantsoniga käisid külas laste ja noorte leinalaagris
02.07.2019
VIDEOINTERVJUU | Tiina Jantson ei jäta jonni: olen pidanud kolm korda nullist alustama
22.06.2019
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Tiina Jantson: näidake mulle inimest, kes oleks Eestis veel pädevam kui mina jagama modelli- ja iluteadmisi!