Inimesed

Kim Kardashian soovib Kanyega suhted parandada ja perekonda koos hoida 

Toimetas Liisa Mugra, 13. august 2020 14:59
Kanye West ja Kim Kardashian Foto: Reuters/Scanpix
Kim Kardashian on otsustanud päästa oma abielu Kanye Westiga ja lahendada lahkarvamused, kuigi need on sügavamad, kui avalikkusele paistab, vahendab Mirror.

Perele lähedane allikas rääkis ajakirjale Us Weekly, et Kim soovib oma abielu koos hoida, hoolimata tohututest probleemidest. "Ta on keskendunud suhete parandamisele Kanyega ja hoolitsenud usinalt abikaasa ning laste eest." Tõsielustaar on abikaasat vaimse tervise probleemidega toimetulekul palju toetanud ja soovib olla tema jaoks olemas nii heas kui halvas.

Samal teemal

"Nende abielu seisis kindlasti silmitsi suurte raskusega ja Kanye ei saanud oma pere jaoks piisavalt kohal olla, kuid Kim soovib hoida kõiki koos ja teha asjad korda," lisab allikas. Kardashian loodab, et nad saavad hiljutised probleemid selja taha jätta, eriti oma laste huvides.

Paaril tekkisid raskused, kui Kanye väitis Twitteris, et Kim olevat teda Meek Milliga petnud, nüüdseks on postitus kustutatud. Pärast seda avaldas tõsielustaar, et mehel bipolaarne häire ja palus tema suhtes kaastunnet.

Pärast 2014. aastal sõlmitud abielu, on see kõige raskem kriis, mis paari tabanud. Õnneks suutsid Kim ja Kanye hiljutise perepuhkusega Dominikaani Vabariiki mingil moel suhteid parandada.

Samal teemal

17.08.2020
KULDNE VIHM: Kanye avaldas video, kus ta Grammy auhinna peale urineerib
10.07.2020
Abielu päästetud? Kim Kardashian ja Kanye West saabusid perega reisilt tagasi
06.07.2020
Kim Kardashian ja Kanye West läksid reisile paradiisisaarele, et abielu päästa, kuid keelatud on üks jututeema
04.07.2020
Rumer Willis demonstreerib Kim Kardashiani trimmivat pesu