Tele

Suurejooneline telesõu „Maskis laulja“ tuleb taas! 

Toimetas Liisa Mugra, 12. august 2020 15:22
"Maskis laulja" esimene hooaeg sai kiiresti televaatajate lemmikuksFoto: TV3
Kevadel terve Eestimaa südamed võitnud suurejooneline telesõu "Maskis laulja" vaimustab vaatajaid ka TV3 uuel sügishooajal, mis köidab nii uute saadete-sarjade kui ka tuttavate telelemmikutega.

Juba septembrikuus alustava TV3 värske sügisprogrammi uhkeimaks sõuks saab "Maskis laulja" teine hooaeg, mis TV3 programmijuhi Raimo Kummeri sõnul kinnitusel on eelmisest veelgi põnevam. "Rõõm on tõdeda, et "Maskis laulja" uue hooaja ettevalmistused on lõpusirgel ning kümme väga ägedat ja üllatavat staari on peagi maskeerituna valmis vaatajate ette astuma. Kõik karakterid, kostüümid ja maskid on sügishooajal uued ning ka seekord teeme kõik võimaliku, et osaliste isikuid saladuses hoida – eks ole ju teada, et maskisaatega seotu on telesügise kõige paremini hoitud saladus!"

Raimo Kummer tunneb heameelt, et "Maskis laulja" avahooaeg sai kevadel kiiresti televaatajate lemmikuks ning on kindel, et see köidab rahvast nüüdki: "Värskust, põnevust ja vaimustavaid esitusi on oodata ka sügisel. Saadet toodab absoluutne tipptiim ehk teleproduktsioonifirma RUUT, mis tähendab, et üheski nüansis järele ei anta ning tehakse kõik selleks, et pakkuda pühapäevaõhtuti parimat meelelahutust, mis üldse olla saab," selgitab Kummer.    

Samal teemal

16.09.2020
RAHVAS ON RÄÄKINUD | „Maskis laulja“ teises hooajas tahetakse näha Evelin Võigemasti, Mart Helmet ja isegi Kersti Kaljulaidi!
16.04.2020
FOTOD | Liisi Eesmaa „Maskis laulja“ kostüümidest: need on otsast lõpuni puhas käsitöö
05.04.2020
TELETOP | Maskisaate finaal võttis enim vaatajaid
04.04.2020
Maskisaate hõbemedalist Kaire Vilgats: arvasin, et ükski kostüüm ega mask ei varja mind ära