Inimesed

Palju õnne! Laulja Ed Sheeran ja tema abikaasa saavad esimese lapse 

Toimetas Merilyn Närep, 12. august 2020 09:14
Ed SheeranFoto: Reuters/Scanpix
Ed Sheerani abikaasa Cherry Seaborn on beebiootel. Uudist hoiti karantiini ajal kõigi eest saladuses.

29aastane muusik Ed otsustas eelmiste jõulude ajal, et võtab pärast kahte ja poolt aastat töötamist muusikast pausi. Ta on seda aega hästi ära kasutanud, püüdes koos abikaasa Cherryga pere luua. Koroonaviirusest tingitud karantiin aitas sellele kaasa. Cherry on nüüd raseduse viimases staadiumis, kirjutab The Sun.

Nende sõbrad ütlevad, et neid ei ole viimasel ajal väga palju näha olnud, sest nii Ed kui Cherry on veetnud palju aega nende ühises Suffolki kodus.

Samal teemal

Sõbrad lisasid ka, et Ed ja Cherry on üliõnnelikud. Nad on põnevil, aga on uudist vaka all hoidnud.

"Karantiin oli hea põhjus, miks väljas nii palju mitte käia, aga rasedus hakkab lõppfaasi jõudma ning põnevus muudkui kasvab, seega on nad hakanud rääkima sõpradele ja pereliikmetele. Nad teevad kodus viimaseid muudatusi ja laps peaks sündima suve lõpus."

Mirror kirjutab, et Sheeranil on juba plaan ka esimese lapse sündi vääriliselt tähistada - tätoveeringuga. Märtsis rääkis mehe sõber ajakirjanduses, et Ed on oma seljale juba lasknud tätoveerida ringid, mille ta tulevikus oma laste käejälgedega täidab. "Ed tuleb suurest katoliiklikust perest ja ta tahab majatäit lapsi," paljastas sõber. 

Samal teemal

01.09.2020
FOTO | Ed Sheeran sai isaks: oleme seitsmendas taevas
27.07.2020
Ed Sheeran räägib avameelselt sõltuvustest: abikaasa on mind hullemast päästnud
13.05.2020
Ed Sheeran on Ühendkuningriigi rikkaim alla 30aastane muusik
28.12.2019
Ed Sheeran teatas, et võtab aja maha