Inimesed

ÕL VIDEO | Albert Stepanjan: mingit maagiat ega posimist sõltuvusest vabanemisel pole, tervenemise võime on inimeses endas (1)

Sirje Presnal | Video: Rauno Vahtre, 10. august 2020 22:00
Albert Stepanjan

„Sündis kaks õde. Mõlemal sama ema, sama isa, ühesugune kasvatus. Ühel õel veab kõik viltu. Mees oli… Aga joodik. Ise on natuke näotu, töökoht kehvake. Teisel on kõik: ilus välimus, rikas mees, maja Hispaanias. Miks ühel on kõik, aga teisel mitte? Sellepärast, et üks on printsess ja teine konn,“ räägib parapsühholoog Albert Stepanjan. Kuid, nagu muinasjutuski, võib konnakesest saada printsess. Ja halbade asjaolude kokkulangemisel ilmselt ka vastupidi.

Printsess ja konn – need on mõistagi kujundid, mis peegeldavad pigemini inimese hoiakuid ja olemust kui mingeid väliseid näitajaid. Väline lihtsalt on sageli sisemise peegeldus.

Albert Stepanjani sõnul iseloomustab konnakesi üks joon – nad ei armasta ennast. Enesekindlusetu naine tunneb vajadust kellelegi toetuda. Ta on manipuleeritav ja haavatav – see on viljakas pinnas ebaõnnestumistele ning draamadele. Printsessid seevastu teavad enda väärtust, ei hooli teiste arvamusest ning julgevad elada nii, nagu neile meeldib.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.07.2020
FOTO | Anneli Lahe puhastab end negatiivsetest vibratsioonidest omapärasel moel
30.06.2020
„PUUDUTA MIND“ 143. SAADE | Hüpnotisöör ja parapsühholoog Albert Stepanjan räägib sõltuvustest ja nende küüsist pääsemisest
09.06.2020
„PUUDUTA MIND“ 140. SAADE | Terapeut Katrin Kalvi jagab teiega ainulaadseid Dr Bachi õieteraapia saladusi
28.05.2020
„PUUDUTA MIND“ | Terapeut Anu Liiser annab nõu: enda sisse on kergem vaadata suletud silmadega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee