Inimesed

Abielu päästetud? Kim Kardashian ja Kanye West saabusid perega reisilt tagasi  

Toimetas Liisa Mugra, 10. august 2020 14:18
Kim Kardashian ja Kanye WestFoto: Reuters/Scanpix
Kim Kardashian ja Kanye West sõitsid eelmisel nädalal reisile Dominikaani Vabariiki, et lahendada oma abieluprobleeme. Nüüd saabus paar tagasi Ameerikasse, kirjutab Mirror.

Tundub, et reis toimis, sest mõlemad näevad palju õnnelikumad välja ja abielu võib taas korda saada. Reisil sai paar nautida teineteisega kvaliteetaega – paistab, et just seda neil oligi vaja. Kim on ka Instagrami postitustes palju õnnelikum kui varem.

Samal teemal

Kim ja Kanye väljusid pühapäeval lennukist koos oma nelja lapsega. Väidetavalt plaanivad nad perereisi jätkata ja sõita edasi Coloradosse. 

Hollywoodi kõige kuumema paari, Kanye Westi ja Kim Kardashiani abielu jooksis karile, kui 43aastane räppar tegi presidendikampaania pressiüritusel ootamatu avalduse, et Kim tahtis nende esiklast Northi oodates aborti teha. 

Perele lähedane isik avaldas väljaandele People, et Kim ei soovi rohkem kuulda, kuidas abikaasa nende pere isiklikest asjadest räägib. "Kim on šokeeritud, et Kanye rääkis oma kampaania ajal Northist. Ta on maruvihane, et mees midagi nii privaatset jagas. Kim on mures, et West võib veel isiklikel teemadel sõna võtta." Teine tuttav sõnas, et Kimi ja Kanye abielu on mehe käitumise tõttu ohus. "Asjad on märgatavalt halvenenud ja see on juhtunud väga järsku."

Vaata pilte tagasi Ameerikasse saabunud Kimist ja Kanyest siit!

Samal teemal

17.08.2020
KULDNE VIHM: Kanye avaldas video, kus ta Grammy auhinna peale urineerib
15.08.2020
Maailma edukamaid modelle tunnistas uimastilembust
20.07.2020
Kirsten Dunst ja Anna Wintour promovad enese teadmata Kanye presidendikampaaniat
13.07.2020
Kim Kardashian soovib Kanyega suhted parandada ja perekonda koos hoida