Mariah CareyFoto: AFP/Scanpix
Toimetas Katharina Toomemets 8. august 2020 14:53
Maailmakuulsa lauljatari Mariah Carey õde on lagedale tulnud jubeda paljastusega - väidetavalt võttis ema teda lapsena kaasa satanistlikele rituaalidele, kus muu hulgas pussitati beebisid, vahendab The Sun. 

57aastane Alison Carey süüdistab oma 83aastast ema Patriciat muu hulgas ka selles, et kui Alison oli 10aastane, pidi ta võõrastega seksima. Naine räägib, et satanistlikel rituaalidel pussitati vastsündinuid ja nende veri tilkus põrandale. "Satanistid olid ümber altari, mõnikord nad kandsid kapuutse, mõnikord kandsid nad aga keepe. Nad olid ringis ümber altari ja seal olid lapsed ja beebid."

"Kõige noorem, keda ma nägin pussitatavat, oli alla kahe aasta vana," kirjeldab Alison. Naine ütleb, et tema ema sundis teda inimestega vahekorda astuma. Naise väitel tulid tal need asjad meelde rohkem kui 20 aastat hiljem. "Mulle meenusid need asjad kui sõitsin autoga. Pidin autoga tee äärde tõmbama." 

Alison pöördus terapeudi poole, kes töötab ärakasutatud naistega ning nendega, kes on langenud satanistide ohvriks. Alison kannatab nüüd traumajärgse stressi ja depressiooni käes, vahendavad Te Suni käsutuses olevad kohtudokumendid. Naine on oma ema kohtusse kaevanud. 

Alisoni elukäik on olnud kirev ja heitlik - ta on HIV-positiivne ning tabatud prostitueerimiselt. Superstaar Mariah temaga ei suhtle.