Inimesed

Mariah Carey õde süüdistab nende ema koletus kuriteos 

Toimetas Triin Tael, 7. august 2020 09:48
Mariah Carey Foto: Reuters/Scanpix
Mariah Carey vanem õde on nende ema kohtusse kaevanud, väites, et too lasi võõrastel teda lapsepõlves seksuaalselt kuritarvitada ning sundis teda osalema satanistlikes rituaalides.

Täna 58aastaseks saava Alisoni elukäik on olnud kirev ja heitlik - ta on HIV-positiivne ning tabatud prostitueerimiselt. Superstaar Mariah temaga ei suhtle. Nüüd aga on Alison Carey esitanud nende 83aastase ema Patricia vastu kohtusse rängad süüdistused, kirjutab New York Post. Alisoni sõnul vallandas lapsepõlveaegne seksuaalne kuritarvitamine temas traumajärgse stressihäire, depressiooni ning uimastisõltuvuse, mis tema elu ära rikkusid.

Alisoni väitel lubas ja julgustas nende ema võhivõõraid inimesi temaga seksuaalaktidele, kui ta oli umbes kümnene. Lisaks sundinud ema tütart osalema satanistlikel riitustel ning vaatama pealt täiskasvanute suguakte nii teiste täiskasvanute kui ka lastega. Riitustel tegeldud ka rituaalsete ohverduste tegemisega. 

Hageja nõuab tohutute psühholoogiliste ja füüsiliste kahjude eest valuraha. Carey esindab end kohtus ise. 

Sõsarate ema - iiri juurtega endine Metropolitan Opera lauljanna - pole vanema tütre hagile veel vastanud. New York Post püüdis eakalt proualt kommentaari saada, kuid esialgu tulutult. 

Samal teemal

19.08.2020
Mariah Carey rõõmustab fänne memuaaride ja uue albumiga
08.08.2020
Mariah Carey õde: ema võttis mind kaasa satanistlikele rituaalidele, kus pussitati beebisid
24.07.2020
Eminem kardab, et Mariah Carey kirjutab oma elulooraamatus temast halvasti
17.12.2019
Aega võttis aga asja sai! Mariah Carey kuulus jõululaul jõudis Billboardi edetabeli esikohale