Kanye West ja Kim Kardashian Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 6. august 2020 21:19
Kim Kardashiani ja Kanye West abielu on kõikuma löönud pärast seda, kui Kanye presidendirallit tehes intiimseid fakte tema ja Kardashiani suhtest jagas. Nüüd on paarike läinud reisile troopilisele saarele, et oma abielu päästa, kuid keelatud on rääkida ühel teemal: poliitikast!

Allikas rääkis TMZ-le, et Kim ja Kanye ei kavatse vaielda poliitikateemadel, kui nad üritavad oma pereprobleeme Kariibidel asuval saarel koos lastega siluda. Allika sõnul pole paar poliitikast juba pikalt omavahel rääkinud. 

Samal ajal väidavad teised allikad, et Kanye on Kimile selgeks teinud, et ta kavatseb presidendiks pürgimist jätkata ja tema eesmärk on Valgesse Majja pääseda. Kuigi Kimil on palju põhjuseid, miks ta ei soovi, et Kanye presidendirallit jätkab, jääb Kanye oma otsuses vankumatult kindlaks. Kuuldavasti olevat Kim juba abikaasat anunud, et ta presidendiks pürgimisest loobuks ja oma vaimse tervisega tegeleks.

Ilmselgelt on paari poliitilised vaated erinevad, näiteks on Kanye abordivastane, samal ajal, kui Kim on teinud aastaid koostööd Planned Parenthoodi organisatsiooniga, mis abortidega tegeleb. Seega jääb poliitika ilmselt alatiseks nende vahel konflikti tekitama ning nad ei ürita oma abielu päästes sel teemal üksmeelt leida.

USA presidendiks kandideerida sooviv räpituus paljastas presidendirallit tehes ning hiljem Twitteris säutsudes, et tema ja Kim olid kunagi kaalunud oma esiklapse aborteerimist, muuhulgas süüdistas ta Kimi salasuhtes räppar Meek Milliga.

Kim Kardashian on omapoolses avalduses palunud avalikkusel oma pere privaatsust austada – ta toonitas, et Kanyel on diagnoositud bipolaarne häire.