Inimesed

Piret Krumm: bändiproovis on selline tunne, nagu oleksin esimesel kohtingul 

Toimetas Liisa Mugra, 6. august 2020 14:38
Piret KrummFoto: Martin Ahven
"Teeme natuke funk-muusikat, kombime ka džässi sugemeid ja teeme kindlasti paar head Smilersi kaverit," räägib näitleja Piret Krumm, kes annab sel reedel bändiga kontserdi "Kloogaranna Randevuu", R2 saates "Hommik!".

Kitarril teeb kontserdil kaasa Peter Põder, trummidel Mattis Kirsipuu ja saksofonil Pille-Rite Rei. "Nendega koos on bändiproovis tunne, nagu oleksin esimesel kohtingul – liblikad kõhus tunne on, natuke häbened ja naerad liiga palju mingite asjade peale," sõnab Piret.

Kuigi ametilt ei ole Krumm laulja, on ta laulmisega kokku puutunud ka näitlejatöös. "Muusika ja bändi tegemine on alati olnud väga lähedane ja soe koht minu jaoks, mille kaudu olen ikkagi alati tahtnud laulda. Küll aga olen hoidnud seda pigem tagasihoidlikult enda sees, sest kuulates teisi muusikuid on alati selline tunne, et appi, kuidas ma saaks paremini kui nemad."

Mitmed lauljad on Piretile ka justkui eeskujuks. Näiteks meeldib talle väga Marju Kuut, kelle fänn ta on juba väiksest saati. "Neid lauljaid on ju väga palju, kes oma eneseväljendusega on väga palju liigutanud ja muutnud ka minu väikest ja värvilist maailma," tõdeb ta.

Samal teemal

04.05.2020
Piret Krummi kulleritööots sai kiire lõpu: „Ma ei saanud hakkama, mind lasti lahti.“
29.04.2020
Uue töö otsingul Piret Krumm: augud töökalendris ootavad täitmist
21.04.2020
Näitleja Piret Krumm otsib tööd: olen valmis alustama juba täna!
20.01.2020
MÄLUMÄNG | Palju õnne, Piret Krumm!