Inimesed

GALERII | Head rahvusvahelist kassipäeva! Eesti staarid ja nende armsad karvased neljajalgsed (1)

Ohtuleht.ee, 8. august 2020 15:40
Liis Lemsalu ja tema armas sõber WebbiFoto: Kuvatõmmis/Instagram.com/liislemsalu
8. augustil tähistatakse rahvusvahelist kassipäeva. Just need, pehmekarvalised ning pikaküünelised, lemmikloomad on enda elu lõbusamaks tegema võtnud mitmed tuntud eesti inimesed. 

Liis Lemsalu

"Kassi nimi on Macrory Webbi Silversky, lühidalt Webbi. Ta on pärit Macrory Scottish Foldsi kennelist. Webbi on suurepärase iseloomuga. Ta on minu jaoks justkui sõber ja loom ühes. Minu uus truu kaaslane, kes pakub mulle väga palju meelelahutust ja head seltskonda," iseloomustas Liis Lemsalu oma kassi Eesti Päevalehele antud intervjuus. 

 Ott Lepland 

Palavalt armastatud laulja päevad teeb rõõmsaks kass Sipsik. 2013. aasta märtsi alguses leidis Ott sobiv kiisu MTÜ Pesaleidja kaudu, mis tegeleb väärkoheldud loomade abistamise ja neile päriskodude leidmisega.

Oti emale jäi silma väike triibuline ühe kõrvaga olevus, kes oli teiste kasside seas kuidagi arglikum ja tõrjutuma olekuga. "Tavaliselt valitakse välja kas suuremad ja ilusamad kassid, kuid see pisike olevus paistis silma sellepoolest, et temal on välimuse tõttu raskem kodu leida," selgitas Ott, miks sai Sipsiku kasuks otsus langetatud Delfile aastal 2015.

Kertu Jukkum

Kertu on väga suur loomasõber, eriti on naise südame vallutanud kiisud. Naine on asutanud ka MTÜ nimega Nurru Ometi, mille kaudu kodututele kiisudele päriskodusid otsib. Eriline kiindumus on naisel musta värvi kasside vastu, kuna ta usub, et need toovad õnne. Kertu isiklik kass on samuti musta värvi ning kannab nime Panter.

Lauljatar Helen Adamsoni kodus kasvab kolm kiisut Käpik (pildil), Maxi ja Volask.

"Ma olen täiesti kassiinimene. Olen loomainimene, aga kassid on minu hingeloomad," ütleb Helen. Esimese kassi sai ta 8aastaselt ning naine ütleb, et võtaks neid omale hea meelega lugematul hulgal, kuid ta siiski tahaks, et igale kassile jaguks piisavalt tähelepanu," rääkis Helen Nipiraamatule aastal 2018.

Liis Lass

Näitleja Liis Lass on suur loomasõber. Tema perekonnaliikmeteks on lausa kaks kiisut, kes mõlemad on päästetud tänavalt

 Teele Viira

Lauljanna Teele Viira suureks semuks on Bengali tõugu kass nimega Kröps.

Marilyn Kerro

Eesti tuntuima nõia Marilyn Kerro kodus tegutseb samuti armas kiisu. "Kass on iseseisev. Teda on võimatu taltsutada. Kass ei hoia peremeest, kass hoiab kodu. Kui näed kassi oma unedes, on see märk iseseisvumisest ja õigete otsuste vastuvõtmisest. Olgu see signaaliks, et paremad ajad on ees ja lõpuks tuleb aeg, kui otsuseid võtad vastu ainult sina ise," kirjutas Kerro Instagramis.

Paljas Porgand ehk Merilin Taimre

Blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre on kahele kodutule kiisule kodu pakkunud. Tema kassid kannavad nimesid Elli ja Liisu. 

Rolf Roosalu

Kaks, lausa identset kassi on lauljal Rolf Roosalul. Mehe sõnul on kiisudel näod veidi erinevad, seega vahet suudab ta neil kahel siiski teha.

Kirsti Valdstein-Timmer

Raadiohääle perelemmikuks varjupaigast pärit karismaatiline Mikk.

Samal teemal

17.01.2021
Kui kassil küüned sügelevad... Meisterda kiisule kraapimispilt!
12.08.2020
Laulja Helen Adamson avaldas pärast kolmeaastast pausi uue sensuaalse loo
21.07.2020
Mida teha, kui lemmikloom on saanud mesilaselt nõelata või rästikult hammustada?
13.07.2020
Tiina Toomet vastab: mida lemmikuga reisile kaasa pakkida? Või tasub ta reisi ajaks üldse koju jätta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee