Inimesed

Staarkiropraktik Allan Oolo: jälitan Katrin Lusti Eesti kõrgeimasse kohtusse, et võidelda kõigi eest, kellele on ta liiga teinud  (7)

Toimetas Merilyn Närep, 6. august 2020 10:28
Allan OoloFoto: Toomas Tatar
2018. aasta mais kaebas staarkiropraktik Allan Oolo kohtusse saatejuht Katrin Lusti. „Kuuuurija“ paljastas, et end doktoriks nimetav Oolo polegi arst. Kiropraktik püüdis vastukäiguna saadet ära keelata ning kaebas teletähe lõpuks kohtusse, kus ta nüüdseks juba kaks korda kaotanud on. Nüüd on Oolo viimaks avalikult teemat kommenteerimas. „Pärast seda, kui ma pole viimase 2,5 aasta jooksul üldse avalikult rääkinud, kuna Katrin Lust pani mind tahtlikult laimama minu ametialast mainet telesaates „Kuuuurija“, otsustasin lõpuks sõna võtta,“ jagab mees sotsiaalmeedias videot oma pöördumisest. „Miks ma jälitasin terroriajakirjaniku Katrin Lusti Eesti kõrgeimasse kohtusse?“ Katrin Lust: „Tegin vaid oma tööd.“

„Telesaade nimega „Kuuuurija“ avaldas saateosa, mis tõi kaasa tohutul hulgal huvi, kuid ka väärarvamusi seoses minu kui tervishoiutöötajana siin, Eestis. Tahksin neid väärarvamusi selgitada. Neid, mis võis tekkida saadet vaatanud inimestel, kes mind ei tunne, ega ole tegelikult minu tegevusega sugugi kursis,“ alustab Oolo. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.05.2020
Katrin Lustile jälle kohtus alla jäänud Allan Oolo lubab terroristliku stiiliga ajakirjandusega edasi võidelda
09.11.2019
Katrin Lusti kohtusaaga Allan Oologa pole veel läbi: mees kaebab otsuse edasi
08.11.2019
Katrin Lust võitis kohtus Allan Oolot: see on minu jaoks tegelikult suur võit