Inimesed

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Anneli Lahe: abiellumises 08.08.08 polnud midagi maagilist – tahtsin, et kuupäev hästi meelde jääks 

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Märt Niidassoo, 16. august 2020, 08:08
"Hommikusöök staariga" Kloogaranna "Ilusa ilma kohvikus" - Anu Saagim; Anneli Lahe

Seekordne hommikusöögi külaline on Anneli Lahe (49) - teleprodutsent ja saatejuht. Kohtusime näitlejate, Katrin Karisma ja Piret Krummi "Ilusa ilma kohvikus" Kloogaranna mändide all.  

Vaata meeleolukat videointervjuud!

Aastatel 2012–2015 juhtis Anneli heategevuslikku telesaadet "Kodutunne". On toimetanud telesaateid "Allakäigutrepist üles", "Minu imeline elu", "Päev, mis muutis mu elu" ja "Parim pakkumine". Kunstnikuna teinud kaastööd rahvusvahelisele seriaalile "Nuuskija". Olnud veel telesaadete "Saladused",  "Siberi võmm" ja "Aastavahetus Kanal 2-ga".

Aasta 2018 kevadel, kui "Kodutunde" tollane saatejuht Signe Lahtein võitles peale ränka autoõnnetust haiglas oma elu eest, asus Anneli uuesti saadet juhtima. Esialgu loomulikult ajutiselt, lootes et Signe peagi taastub, kuid kahjuks läks teisiti.  

Kuigi tänaseks on "Kodutunne" riiulile pandud, siis Anneli oma tööalase tuleviku pärast ei muretse. Hetkel käivad juba ettevalmistused "Selgeltnägijate tuleproovi" uueks hooajaks. "Ja loodan, et toredaid projekte tuleb veelgi, milles kaasa lüüa," ütleb Anneli.

Anneli on laulatatud maagilisel kuupäeval 08.08.08

Pikemat intervjuud Anneliga, loe Õhtulehest juba uuel nädalal.

ANNELI LAHE, ILLIMAR LAHE (Arno Saar)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16. september 2020, 22:12
„ÕHTUSÖÖK STAARIGA“ | Vaido Neigaus üllitas elulooraamatu: paljud arvasid, et olen Eesti muusika häbiplekk
23. august 2020, 09:29
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Tanel Veenre: usun muinasjuttudesse, fantaasiasse ja kujutlusvõime piiritusse ning ma tean, et ma ei ole oma usus üksi
22. august 2020, 11:14
FOTO | Anneli Lahe puhastab end negatiivsetest vibratsioonidest omapärasel moel
19. august 2020, 08:38
VIDEOINTERVJUU | Anneli Lahe: ma ei taha oma tulevikku ette teada, kardan seda ennustamise värki

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee