Inimesed

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Anneli Lahe: abiellumises 08.08.08 polnud midagi maagilist – tahtsin, et kuupäev hästi meelde jääks 

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Märt Niidassoo, 16. august 2020 08:08
"Hommikusöök staariga" Kloogaranna "Ilusa ilma kohvikus" - Anu Saagim; Anneli Lahe

Seekordne hommikusöögi külaline on Anneli Lahe (49) - teleprodutsent ja saatejuht. Kohtusime näitlejate, Katrin Karisma ja Piret Krummi "Ilusa ilma kohvikus" Kloogaranna mändide all.  

Vaata meeleolukat videointervjuud!

Aastatel 2012–2015 juhtis Anneli heategevuslikku telesaadet "Kodutunne". On toimetanud telesaateid "Allakäigutrepist üles", "Minu imeline elu", "Päev, mis muutis mu elu" ja "Parim pakkumine". Kunstnikuna teinud kaastööd rahvusvahelisele seriaalile "Nuuskija". Olnud veel telesaadete "Saladused",  "Siberi võmm" ja "Aastavahetus Kanal 2-ga".

Aasta 2018 kevadel, kui "Kodutunde" tollane saatejuht Signe Lahtein võitles peale ränka autoõnnetust haiglas oma elu eest, asus Anneli uuesti saadet juhtima. Esialgu loomulikult ajutiselt, lootes et Signe peagi taastub, kuid kahjuks läks teisiti.  

Kuigi tänaseks on "Kodutunne" riiulile pandud, siis Anneli oma tööalase tuleviku pärast ei muretse. Hetkel käivad juba ettevalmistused "Selgeltnägijate tuleproovi" uueks hooajaks. "Ja loodan, et toredaid projekte tuleb veelgi, milles kaasa lüüa," ütleb Anneli.

Anneli on laulatatud maagilisel kuupäeval 08.08.08

Pikemat intervjuud Anneliga, loe Õhtulehest juba uuel nädalal.

ANNELI LAHE, ILLIMAR LAHE (Arno Saar)
Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.02.2021
Anneli Lahe on kehakaalust kaotanud 20 kilo: olen peaaegu raseduseelses kaalus
25.01.2021
Anneli Lahe lõi kampa Neeme Rauaga: õnneks on meie huumorimeel samal sagedusel
07.11.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Mart Haber ja Taivo Piller: isaks saamise teekond on olnud pikk ja keeruline, kuid kõike seda väärt
30.10.2020
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Mihkel Raud räägib ausalt ja otsekoheselt oma naissuhetest, eriti viimasest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee