Inimesed

Meghan 39! Loe, millist tava prints Harry naine igal sünnipäeval järgib 

Toimetas Triin Tael, 4. august 2020 10:37
Sussexi hertsoginna MeghanFoto: PA/Scanpix
Sussexi hertsoginna Meghan tähistab täna Los Angeleses 39. sünnipäeva - Californias möllava koroonaviiruse tõttu küllap tagasihoidlikult.

Meghani mullusel sünnipäeval soovis prints Harry (35) oma naisele avalikult õnne nende Instagrami konto Sussex Royal kaudu, mille nad pidid Briti kuningakojast lahkudes sulgema. Vaevalt et koos perega rambivalgusest taandunud prints tänavu avalikke sünnipäevaõnnitlusi jagab. Küll aga on Meghanile nüüdseks õnne soovinud kuningliku pere liikmed eesotsas Elizabeth II-ga.

Ka Harry vanem vend prints William ja tema naine Catherine õnnitlevad Meghanit vaatamata kuuldustele vimmast ja lausa vihavaenust.

Meghan on varem kirjeldanud, kuidas ta oma sünnipäeval alati üht ja sama asja palub.

"Ema on alati öelnud, et sünnipäevad on su isiklik uusaasta. Su enese võimalus teha vaid enese jaoks otsuseid ja ennustusi uueks aastaks," kirjutas endine näitlejanna 2016. aastal oma elustiiliblogis The Tig, mille ta printsi pruudiks saades sulges. 

Mida Meghan siis igal sünnipäeval endale soovib? "Rohkem üllatusi, rohkem seiklusi, rohkem arenguvõimalusi, rohkem päevi täis naerukihinat ja flirtivaid nalju, rohkem hõrke roogi ja rohkem inspiratsiooni. Alati rohkem inspiratsiooni."

Samal teemal

12.08.2020
Prints Harry ja Meghan Markle ostsid kodu Santa Barbarasse ja naudivad sealset privaatsust
11.08.2020
SALAKIHLUS JA SOLVANGUD: 10 kõmulist väidet Harry ja Meghani elulooraamatust
05.08.2020
Harry ja Meghani lemmikloom kannab erilise tähendusega nime
03.07.2020
Kohtupaberid: rase Meghan tundis, et kuningakoda ei kaitse teda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee