Inimesed

PALJU ÕNNE! Näitleja Ülle Lichtfeldt peab esimest juubelit. Poolsada on möödas!

Juubilar Ülle Lichtfeldt: nagu ütleb Merle Palmiste – vana oled siis, kui rohtudele kulub raha rohkem kui šampanjale 

Sirje Presnal, 3. august 2020 22:30
ESIKÜLJELE PILTNAINE NAGU ORKESTER: Kapriissed kaunitarid, suurilmadaamid, femme fatale'id – need on Ülle rollid laval. Tavaelus on ta vanaema, käed-mullas maanaine ja looduseimetleja. „Mets ja parajas koguses merd on minu „lõpused“, ilma milleta ma ei saa,“ tunnistab ta.  Foto: Kalev Lilleorg

Juubeliaasta on olnud Ülle Lichtfeldtile mitmes plaanis tavalisest erinev. Kevadine koroonakriis sundis näitleja mitmeks kuuks lavalt maha astuma. Normaalse elu puhul poleks selline asi kõne allagi tulnud. Ent pole halba ilma heata – tänu rahulikumale ajale on Üllel olnud võimalik olla rohkem oma neljakuuste tütretütarde, Indi ja Luna seltsis.

50 lööb 4. augustil ette ja 50 on veel ees. Mida see (nais)näitlejale tähendab? Noore kaunitari rollide aeg on ilmselt möödas, aga professionaalses plaanis hakkavadki nüüd just need maiuspalad – sügavad, sisukad tegelased – tulema?

50 ees on vast väike liialdus. Ma ei ole sugugi kindel, et keegi mind veel niipalju näha tahab või et ma ise tahan veel nii palju aastaid lavale ronida. Aga mis rollidesse puutub, eks tuleb siis hakata elukogenud kaunitare mängima. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2020
Ülle Lichtfeldt abikaasast erinevast perekonnanimest: oleksin olnud nõus kaht nime kandma
04.08.2020
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Ülle Lichtfeldt!
04.08.2020
MÄLUMÄNG | Õnne juubeliks, Ülle Lichtfeldt!
23.07.2020
Ülle Lichtfeldt: vanaema tiitel ei hirmuta mind absoluutselt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee