Inimesed

SUUR KURBUS: Rootsi eurolaulja Zelmerlöwi naine jäi taas lapsest ilma 

Toimetas Triin Tael, 3. august 2020 11:21
Måns ja Ciara abiellusid mullu septembris. Foto: @manszelmweröw/Instagram
2015. aasta Eurovisioni-võitja Måns Zelmerlöwi abikaasa Ciara teatas nädalavahetusel ühismeedias kurba uudist - nad jäid taas kõhubeebist ilma.

"Viimased päevad on olnud hirmsad," kirjutas inglise näitlejanna, kes enne abiellumist kandis nime Ciara Janson. "Paraku jäime oma pisibeebist ilma. See on juba teine "vaikne nurisünnitus", mille me oleme selle aasta jooksul üle elanud." Tegu on raseduse peetumisega, mille puhul loote areng lakkab, kuid verejooksu ei teki.

Ka laulja ise avaldas sotsiaalmeedias postituse, milles tänas haiglapersonali. "+1 pole enam, aga olen nii tänulik oma imearmsa pere üle ja taas kord imetlen oma tugevat ja vaprat naist, kes on viimase paari päeva jooksul nii palju üle elanud."

Ciara kavatseb sotsiaalmeedias aja maha võtta, et pere seltsis hingehaavu ravida. Kuulsa paari ellu toob rõõmu kaheaastane poeg Albert. Lisaks on Ciaral varasemast kooselust poeg Archie. 

Näitlejanna toonitab: tema ja Månsi tänavused üleelamised on siiski haruldased ning ta ei taha teisi tulevasi vanemaid oma jutuga ära hirmutada.

Samal teemal

08.09.2019
HÕISSA! Rootsi eurolaulja Mans Zelmerlöw abiellus
26.05.2018
Palju õnne! Eurovisioni võitja Mans Zelmerlöw sai isaks
28.11.2017
Soome värbas eurolaulu kirjutajaks Rootsi võiduhiti „Heroes“ meistri
05.03.2017
GALERII | "Eesti laulu" tegijad nautisid järelpidu Måns Zelmerlöwi seltsis