Üritused

GALERII | Rakveres avati suur ja uhke vabaõhukompleks (1)

Ohtuleht.ee, 2. august 2020 00:04
Uuenenud Vallimäe avamine.Foto: Erki Pärnaku
Rakvere vallimägi sai sel aastal uue hingamise ja seal avati augusti esimesel päeval Vallimäe Vabaõhukeskus, mis toob Eesti meelelahutusmaastikule lisaks kaks sündmustekohta.

Neljateistkümne kuuga rajati Rakvere Vallimäe nõlvade vahele unikaalne, ligi seitsmel hektaril laiuv vabaõhukompleks, mis sisaldab endas 4200 istekohaga pealava ala ning 800 istekohaga foorumlava. Pealava alale on vajadusel võimalik lisada parterisse kuni 1500 istekohta.

Rakvere Vallimäe vabaõhukeskus Foto: Kaupo Kalda

Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul on Rakvere linna jaoks oluline arendusprojekt loonud tänapäevased võimalused suursündmuste  korraldamiseks. „Vallimäe vabaõhukeskus on kindlasti ja vaieldamatult vägev ning võimas kontserdipaik, unikaalne oma hea asukoha, ligipääsetavuse ning uudsusega,“ lausus linnapea. Vabaõhukeskuses on võimalik läbi viia ka spordiüritusi. „Ürituste välisel ajal loovad uued kõnnialad ja vaateplatvormid mõnusa jalutuskäiguna kindlasti pikaks ajaks avastamisrõõmu. See on kaunis koht, kus ka perepiknikku pidada, mõnusaid vaateid nautida ja tervisekõndi teha,“ märkis linnapea.

Rakvere Vallimäe vabaõhukeskus Foto: Kaupo Kalda

Avamiskontserdil astusid lavale Üllar Saaremäe, Toomas Suuman, Andrus "Bonzo" Albrecht & Mathias Albrecht, meeste tantsupeo mehed ning Põhja Konn ja Estonian Cello Ensemble.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee