Üritused

GALERII | Sepo Seeman ja Kalle Sepp tõid Kalmer Tennosaare elukäigu lavale 

Toimetas Katharina Toomemets, 1. august 2020, 15:29
Muusikal Vana Klaver ehk Suusabaasis on tantsupidu esietendus Kiidjärvel Foto: Mari Luud
Reede õhtul sai Põlvamaal avapaugu muusikal "Vana klaver ehk Suusabaasis on tantsupidu", mis toob lavale Kalmer Tennosaare elu.

Kalmer Tennosaar oli üks Eesti esimesi poptähti, kelle sametine hääl viis une tuhandetelt naistelt. Pärast seda, kui Kalmerist sai Eesti Televisiooni esimene meesdiktor, vallutas ta peagi kõik suuremad estraadilavad nii siin- kui sealpool Nõukogude Liidu riigipiiri. Tema välimus püüdis pilku: Elvise maneeridega, naeratav härrasmees, kena ja alati hästi riides.

Muusikal "Vana klaver" on ühe legendi teekond läbi 60ndate aastate kuni tänapäevani välja. See on lugu lihtsast ja südamlikust maapoisist, kellest saab saatuse tahtel lavatäht ja tuhandete lemmik. See on lugu vastamata armastuse elukestvast valust ja romantilistest unistustest, liivajooksnud suhetest, suurest ja väikesest õnnest.

Peaosades Kalle Sepp ja Sepo Seeman, lisaks löövad kaasa veel Peeter Oja, Inga Lunge, Liina Tennosaar ja teised. Muusikali autoriks on Ott Kilusk, lavastaja Ain Mäeots, muusikajuht Siim Aimla, kunstnik Karmo Mende ja koreograaf Britt Kõrsmaa. 

Samal teemal

26. september 2020, 08:57
Liina Tennosaar isa Kalmerist: „Ta oli sarmikas, härrasmehelik, oskas olla. Raha oli tal ehk veidi rohkem kui teistel, sattus vahel välismaalegi.“
23. juuli 2020, 07:00
MÄLUMÄNG | 10 küsimust Kalmer Tennosaarest
30. juuni 2020, 10:38
Kalmer Tennosaare nurgake Kiidjärvel – palju kirju ja isiklikke asju
1. mai 2020, 22:30
ARMASTUSKIRI KALMER TENNOSAARELE: „Igaüks armastab teie häält ja teid kui ilusat meest. Ning ainult mulle üksi on vaja teie silmi!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee