Inimesed

Jälle seadusega pahuksis! „Prooviabielust“ tuntud Kalvi-Kalle seisis taas kohtukulli ees (1)

Ohtuleht.ee, 1. august 2020 10:52
Kalvi-Kalle KruusamäeFoto: Alar Truu
Saatest "Prooviabielu" komeedina Eesti tõsielustaaride ritta lennanud Kalvi-Kalle Kruusamäe, kellest juba mõnda aega midagi kuulda pole olnud, seisis taas kohtukulli ees. Põhjuseks ei midagi uut - mees sõitis taas ilma juhiloata. 

Pärnu maakohus määras Kalvi-Kallele karistuseks kuus kuud vangistust tingimisi ning karistus ei lähe täitmisele, kui ta üheaastase katseaja jooksul uut kuritegu toime ei pane ja täidab käitumiskontrolli nõudeid. 

Käitumiskontrolli ajal on Kruusamäe kohustatud elama kohtu määratud alalises elukohas ja käima end kriminaalhooldaja juures registreerimas. Lisaks peab ta kriminaalhooldajalt saama loa, kui soovib kodust Eesti piires eemal viibida rohkem kui 15 päeva, kui ta soovib vahetada elu-, töö- või õppekohta ning kui ta soovib Eestist lahkuda. 

Mehe katseaeg sai alguse 14. juulil. Lisaks tuleb tal tasuta 968,40 eurot menetluskulusid. 

Kalvi-Kalle on lubadeta sõitmise eest varemgi karistada saanud - ta on ilma juhtimisõiguseta rooli istunud nii 2017. kui ka 2018. aastal. Samal teemal

08.01.2020
RÕVE VÕI VAIMUKAS? Kalvi-Kalle rabas „Rannamaja“ Seidit täiesti ogara meelitusega
08.11.2019
Siiski susiseb? „Rannamaja“ Seidi ja „Prooviabielu“ Kalvi-Kalle veetsid koos aega Tartu ööklubis
18.05.2019
HELENI BEEBIBLOGI | PALJASTUS: Kuidas ma tegelikult oma Kalvi-Kallega tutvusin
27.04.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kui mõni paks keskealine mees tänaval „Kalvi-Kalle” hüüab, tekitab see tunde, et mulle hõõrutakse pidevalt minu elu suurt viga nina alla