Inimesed

Nicki Minaji vägistajast meest ei lubata sünnitusele? 

Toimetas Triin Tael, 1. august 2020, 14:00
Nicki MinajFoto: Reuters/Scanpix
Nicki Minaji abikaasa Kenneth Petty palub kohtunikul oma reisimispiiranguid õdvendada: vägistamise ja tapmise eest vangis istunud mees ootab uut kohtuprotsessi, kuid tema kuulsa abikaasa sünnitus läheneb.

TMZ.comi teatel vahistati Petty, kuna ta polnud Californiasse Minaji juurde kolides end kohalikus seksuaalkurjategijate registris kirja pannud. 42aastast Kennethit ootab kohtuprotsess. Selle eel tohib ta ringi sõita üksnes California osariigi piires. Kuid Petty soovib, et talle antaks luba tegutseda Nicki mänedžerina, kui too väljaspool koduosariiki reisib - sest sünnitus võib alata iga kell.

Minaj ja Petty abiellusid mullu pärast vähem kui aastast kuramaaži. Räpitähe fännid olid tema mehevalikust häiritud, sest Kenneth  on pikalt trellide taga istunud. 1995 mõisteti ta süüdi vägistamises: toona teismeline Kenneth oli ähvardanud oma ohvrit tänaval esemega, mida naine pidas relvaks, viis ta ühte majja ja astus temaga vägisi vahekorda. Kui naine lahkuda üritas, ähvardanud Petty teda noaga. Selle kuriteo eest istus Petty kinni neli aastat.  

2006 mõisteti ta jälle süüdi, sedapuhku tapmises, ning ta kandis kümneaastasest karistusest ära seitse aastat. 

Samal teemal

20. juuli 2020, 19:24
PALJU ÕNNE! Nicki Minaj ootab oma esimest last
15. juuni 2020, 12:30
Nicki Minaj õhutab uue videoga raseduskõlakaid
25. veebruar 2020, 11:00
Kas Nicki Minaj annab uue videoga märku lapseootusest?
28. jaanuar 2020, 10:15
Nicki Minaji vend läheb kasutütre vägistamise eest pikaks ajaks vangi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee