Inimesed

Üle 20 aasta taas kaamerate ees! Eve Kivi: põdesin pool aastat borrelioosi ega teadnud, kas saangi üldse enam näidelda (3)

Carolin Liis Tamm, Jaanus Kulli, 4. august 2020, 19:11
Eve KiviFoto: Külli Rummel/TV3
Filmidiiva Eve Kivi (82) näitleb taas kaamerate ees – üle 20 aasta! Tõsi, Mart Sanderi sarja „Litsid“ järjes „Naiste sõda“ õnnestus tal mängida üle noatera. „Vahepeal arvasin, et ei saagi osaleda, sest põdesin borrelioosi,“ tunnistab Kivi, et elas pool aastat kui vati sees.

„Eelmisel aastal kuskil juuni lõpus ma puugilt hammustada sain ja olin otsekohe kindel, et see peab olema borrelioos, kuna hammustuse koht nahal oli üleni roosa,“ jutustab Kivi, kes andis kohe ka analüüsid. „Aga antibiootikume mulle millegipärast välja ei kirjutatud, öeldi lihtsalt, et need mulle ei sobi.“ Roosa nahalööve aga ei kadunud kuskile. „Kuni 1. detsembrini, kui pidin minema ühe teise arsti vastuvõtule. Nii kui ma siis oma pluusi eest lahti tegin, hüüatas too arst, et see on ju borrelioos, miks teid ei ravita. Mida mul vastata oli? Et ma ei tea, olen mitu korda käinud oma perearsti juures, aga ravi pole saanud.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. juuli 2020, 13:03
Mart Sander teeb uut ajaloolist sarja: nädalaga käis minu voodist läbi tosina jagu neidusid ja noormehi
8. mai 2020, 07:47
Salakavala haiguse seljatanud Eve Kivi: kord tundsin end nii halvasti, et arvasin, et nüüd lähen küll ära
4. september 2019, 15:47
EVE KIVI KEERULISED VALIKUD: kõige tähtsamad on olnud pere ja lähedased

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee