Inimesed

Ajakiri: Kim Kardashian anus, et Kanye loobuks presidendiks kandideerimast 

Toimetas Triin Tael, 30. juuli 2020 10:30
Kanye West ja Kim KardashianFoto: Reuters/Scanpix
Kim Kardashiani kriisiläbirääkimised oma mehe Kanye Westiga ei kandnud vilja. People'i andmeil anus Kanye viimase aja sõnavõttudest ja kirjutistest häiritud reality-täht, et tema bipolaarne abikaasa loobuks presidendiks kandideerimast - ent räppar keeldus.

Kardashian sõitis lennukiga Wyomingi osariigi rantšosse, kus tema mees redutab, ning teda nähti Kanyega viimase autos pisarsilmi rääkimas. Nüüdseks on nelja lapse ema Los Angelesse naasnud. People'i allika andmeil tunneb Kardashian, et abielu Westiga on tema jaoks lõks. Selle asemel, et oma vaimsele tervisele keskenduda, on Kanye võtnud sihiks saada USA riigipeaks. 

"Kim armastab Kanyet ja peab teda oma elu armastuseks. Aga ta ei tea, mida teha," räägib People'i allikas. "Ta teab, et Kanye seltskond ei mõju talle praegu hästi, ja päris kindlasti ei mõju see hästi nende lastele. Kanye peab end kokku võtma, enne kui temast üldse mingit elukaaslast või isa saada võib."

Kanye paljastas hiljutisel kihutuskoosolekul, et nad kaalusid oma esimese lapse, tütar Northi aborteerimist. Hiljem süüdistas West oma naist salasuhtes räppar Meek Milliga ning väitis, et Kim oli sepitsenud koos arstiga vandenõu tema toimetamiseks haiglasse.

Samal teemal

17.08.2020
KULDNE VIHM: Kanye avaldas video, kus ta Grammy auhinna peale urineerib
15.08.2020
Maailma edukamaid modelle tunnistas uimastilembust
20.07.2020
Kirsten Dunst ja Anna Wintour promovad enese teadmata Kanye presidendikampaaniat
13.07.2020
Kim Kardashian soovib Kanyega suhted parandada ja perekonda koos hoida