Inimesed

SUUR TÜLI | Marco Tasane: minust tehti film, mis ei ilmugi! Filmitegija: Marco hakkas raha ja hüvesid nõudma (2)

Liisa Mugra, 29. juuli 2020 17:29
Marco TasaneFoto: Aldo Luud

Strippar Marco Tasasest pidi 2014. aastal valmima dokumentaalfilm, mis pole siiani ilmavalgust näinud. Takkatipuks on Marco filmitegijate Fideelia-Signe Rootsi ja Meelis Muhuga tülli läinud ning filmi ei tulegi. 

“Hakkasin hiljuti uurima, miks on vaikus ja filmi pole, sest minust tahtis veel kolm inimest dokumentaalfilmi teha,” räägib Marco Tasane. Film oli Marco sõnul juba peaaegu valmis. “Soovisin, et dokumentaal oleks eklektiline ja selline oleks see ka tulnud, sest kaadrisse jäid striptiis, laulud, muusikavideo võtted, minu vanaema, Leida Rammo ja Edgar Savisaar, lisaks reisid Ibizale, Amsterdami ja Londonisse,” sõnab ta. 

Kui Marco hiljuti aga ühe filmi autori, Meelis Muhu käest uuris, kus film on, ütles mees, et ei näe mõtet seda edasi teha - film olevat liiga üheülbaline ja kerglane. “Ta soovis filmi rohkem sügavust, aga selleks käisime 2015. aastal isegi minu vanaema pool filmimas, videosse jäi Leida Rammo ning film sai hoopis teise maigu. Tuleb välja, et Meelis ei teadnud sellest midagi,” on Marco segaduses. “Taheti näha kodusemat Marcot, ehk mind ilma glamuuri ja maskita, sest Meelis oli öelnud, et film on liiga kunstlik. Selleks käisimegi vanaema juures filmimas, nendest kaadritest Meelis aga midagi ei tea. Ta kas valetab või pole Fideelia viitsinud talle neid olulisi kaadreid näidata,” lisab Marco. Fideelia sõnul rääkis filmimisest Meelisele kohe, kui vanaemaga kõik kokku sai lepitud ja mees oli sellest teadlik.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.07.2020
VÄRISE, KONKURENT?! Mida arvab Marco Tasane suunamudija Triinu Liisi stripparist poiss-sõbrast?
03.06.2020
VIDEO | Strippar Marco fallosevideos lööb kaasa ka näitleja Leida Rammo: „Alguses ta ütles, et on selle jaoks natuke liiga vana...“
22.03.2020
FOTOD | Milline armas poisike! Marco Tasane jagab retropilte
17.03.2020
VIDEO | Strippar Marco kodukontor asub nüüd vannitoas: kulutasin eelmisel nädalal üle 900 euro, sest teadsin, et mul on märtsis mitmeid esinemisi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee