Inimesed

KRIISIKOOSOLEK: hüsteeriliselt nuttev Kim kohtus üle pika aja Kanyega 

Toimetas Triin Tael, 28. juuli 2020 10:41
Kim Kardashian ja Kanye West 2016. aasta Met Galal. Foto: Reuters/Scanpix
Daily Maili teatel kohtus Kim Kardashian üle nädalate oma mehe Kanye Westiga, kes on Wyomingis redutanud ning sotsiaalmeediasse murettekitavaid sõnumivalinguid postitanud. Taasühinemine olnud pisarateküllane ning seda on tituleeritud lausa kriisikoosolekuks – pole kahtlust, et kuulsa paari abielu vaagub hinge.

Briti kõmuleht avaldas esmaspäevaõhtusest taasühinemisest fotod, kus staaripaari nähti Westi autos tuliselt vestlemas. Kardashian polnud oma räpparist mehega nädalaid näost näkku kohtunud ning otsustas seetõttu lennukiga tema juurde sõita. USA presidendiks saada lootev West oli kampaaniamiitingul paljastanud, et Kim ja tema kaalusid esiktütre Northi ootele jäädes aborti. Veel väitis Kanye Twitteri säutsudes, et naine üritab teda arstide abiga hullumajja panna. Kardshian toonitas  omapoolses avalduses, et tema mehel on diagnoositud bipolaarne häire.

Kohtumine olnud emotsionaalne. "Kim nuttis hüsteeriliselt," kinnitas ajakirja People allikas. "Ta on kõige tõttu väga emotsionaalne, ja ka surmväsinud. Kanye on talle haiget teinud. Ta on püüdnud oma mehega korduvalt ühendust võtta, aga Kanye lihtsalt ignoreerib teda. Seis on kehv."

Samal teemal

17.09.2020
KULDNE VIHM: Kanye avaldas video, kus ta Grammy auhinna peale urineerib
15.09.2020
Maailma edukamaid modelle tunnistas uimastilembust
13.08.2020
Kim Kardashian soovib Kanyega suhted parandada ja perekonda koos hoida
10.08.2020
Abielu päästetud? Kim Kardashian ja Kanye West saabusid perega reisilt tagasi