Merylin NauFoto: Tiina Kõrtsini
Ohtuleht.ee 28. juuli 2020 08:39
Saatest "Rannamaja" tuntuks saanud kaunitar Merylin Nau paljastab Instagrami postituses, kuidas tema Eestis tuntusega toime tuleb ning mis on avaliku elu tegelaseks olemise plussid ja miinused. 

"Enda kogemusest võin rääkida, et üleöö tuntuks saada on päris raputav, eriti kui oled eelmine päev 5 Miinuse kontserdil rahva sees "tõmmelnud" nagu vaimuhaige ja kellelgi pole õrna aimugi, kes sa selline jupp oled, kes siin rahva vahel tõukleb. Järgmine päev teavad korraga pool Eestit sinu nägu. Saad sadu vihakirju kui ka armastust. Nendel hetkedel ma korra pöörasin täiesti ära isegi kui te seda ei näinud, sest tundsin, et ma ei saa enam ennast nii väljendada nagu tahan. Pean rohkem sõnu valima, mõtlema, kuidas ma käitun... aga mulle ju ei meeldi nii," kirjutab ta. 

Merylin lisab, et seltskondadesse minnes on ta alati pidanud kompama, kui palju võib oma erinevaid külgi näidata, et ta inimesi kohe ära ei ehmataks. "Ma tean, et oma sõpradele olen kõige lojaalsem sõbranna, aga võõras inimene seda ju ei tea, kui avalikus kohas röögin naerda ja netis sarkastilisi nalju viskan - peab ikka peast soe olema." 

Tuntuks olemise miinus on Nau sõnul see, et raske on sõpru leida. "Üks hetk tahavad teatud näod, kellega tutvud, sinu lähedal olla ja välja kutsuda just sellepärast, et jõuda läbi sinu valitud kontaktideni. Hiljem manipuleeritakse see olukord ringi, nagu ise oleksid olukorras süüdi.. Õnneks ma näen sellist käitumist nii läbi, et jumal see ei toimi minu peale. Kadedust on samuti kordades rohkem."

Positiivseks peab Merylin aga seda, et suurem osa elu on tasuta ning eelisjärjekorras ja kui vähegi ajusid ragistada, on väga lihtne tulu teenida.