Inimesed

ÕL VIDEO | Ai, kui valus! Postitantsutund koos „Rannamaja“-Meryliniga: kes keerleb kaunilt, kes kogub sinikaid 

Liisa Mugra | Video: Mari Luud, 27. juuli 2020, 15:40
Õhtulehe reporter õppis Merylin Nau käest postitantsu – pealtnäha ilus ja graatsiline, kuid tohutult raske trenn.Foto: Mari Luud

„Teeme midagi lihtsat, aga seksikat,“ ütleb skandaalse suhtesarja „Rannamaja“ täht Merylin Nau rõõmsalt, kui Õhtulehe reporter proovib tema käe all elus esimest korda postitantsu. Lihtne see ei ole ja sinikatest ei pääse!

Kohe alguses tuleb selgeks teha, et ka postitantsus mängib rolli, kas oled vasaku- või paremakäeline: sellest sõltub, kumba pidi hakkad harjutusi tegema. Kuna olen vasakukäeline, näitab Merylin mulle harjutuse õiget pidi ette ja hakkan suure hurraaga proovima.

„Appi! Kuhu see jalg läheb? Kuidas pean käsi hoidma?“ Tunnen ennast nagu viimane tola, kui püüan esimese harjutusena ümber posti keerutada. Selleks tuleb tasakaal viia kikivarvul ühelt jalalt teisele ja liikuda kükki ning tagasi: tundub lihtne, kuid see valmistab alguses raskusi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. august 2020, 15:33
„Rannamaja“-Merylin meenutab eriti halba sünnipäevakinki: vaatasin teda nagu juhm ja mõtlesin, et äkki tuleb midagi veel
5. august 2020, 14:55
PÖÖRANE UUS HOOAEG! „Rannamaja“ osalised on valmis
28. juuli 2020, 08:39
Merylin Nau tuntuse positiivsest küljest: enamus elu on tasuta ja eelisjärjekorras
14. juuli 2020, 16:59
Merylin Nau täiendab end eriti seksikatel aladel: see oskus on mõeldud ainult minu lemmikmehe jaoks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee