Tele

GALERII | Tõsielul põhineva krimisarja produtsent Ken Saan: igas tragöödias on peidus ka mingi ilu 

Terttu Jazepov, 24. juuli 2020 11:30
Sarja "Eesti krimilood" esilinastusFoto: Stanislav Moshkov

Eriolukord ei mõjunud viljakalt ainult muusikutele. Ka produtsent Ken Saan hakkas tegutsema uue sarja kallal, mis on sel korral päris võigas – mees toob teleekraanile Eestis päriselt aset leidnud mõrvalood. „Suhtlesin mõne politseinikuga ja küsisin, mis huvitavaid lugusid nad mäletavad või mis asjad on painama jäänud. Alati olid esimestena meenunud lugudel võrratud keerdkäigud ja tegelased,“ ütleb ta.

Saan hakkas sarjaga „Eesti krimilood“ tegelema kevadel, kui paljud pidid sunniviisiliselt aja maha võtma ja päevi nelja seina vahel mööda saatma. „Kõik tuli väga kiiresti. Teame, et teleturg on, nagu on, ja sa pead kiirelt reageerima. Mul oli umbes kolm sekundit aega otsustada ja mõtlesin, et whatever, teeme.“

Keni sõnul ei tasu sarjast oodata uut politseiseriaali. „Me valisime lood, mis olid erilised – olgu selleks siis erilised karakterid, loo kulg või lõppvaatus. Igas tragöödias on peidus ka mingi ilu. Selliseid lugusid on nagu muda,“ ütleb ta, et suure materjalihulga tõttu võib sarja oodata ka teine hooaeg.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.09.2020
Avalda arvamust! Sarja „Eesti krimilood“ avaosas taastati Afganistanis teeninud veterani mõrvad
31.07.2020
Kohtunik Merle Parts pingelist tööd koju ei too: tuleb osata sellest distantseeruda
16.07.2020
Ülle Lichtfeldt võtab end Ken Saani uues dokumentaalis alasti
14.05.2020
Ken Saan: minust ei saa läbi neti joodikut, ma tahan inimesi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee