Inimesed

LÄKS HULLUKS? Kim Kardashian tunnistab, et Kanye Westil on psüühikahäire 

Toimetas Liisa Mugra, 22. juuli 2020 14:19
Kim Kardashian ja Kanye WestFoto: Reuters/Scanpix
Näib, et Hollywoodi kõige kuumema paari, Kanye Westi ja Kim Kardashiani abielu on jooksnud karile, kirjutab Mirror.

43aastane räppar tekitas Kardashianide perekonnas kaose, kui tegi nädalavahetusel presidendikampaania pressiüritusel ootamatu avalduse, et Kim tahtis nende esiklast Northi oodates aborti teha. Kuigi naine pole avalikult sel teemal sõna võtnud, on teada, et ta ei ole mehe avalduse üle õnnelik.

Samal teemal

Perele lähedane isik avaldab väljaandele People, et Kim ei soovi rohkem kuulda, kuidas abikaasa nende pere isiklikest asjadest räägib. "Kim on šokeeritud, et Kanye rääkis oma kampaania ajal Northist. Ta on maruvihane, et mees midagi nii privaatset jagas." Kim on mures, et West võib veel isiklikel teemadel sõna võtta. Teine tuttav sõnab, et Kimi ja Kanye abielu on mehe käitumise tõttu ohus. "Asjad on märgatavalt halvenenud ja see on juhtunud väga järsku."

Kuid sellega Westi sõnavõtt ei lõppenud. Ta on Twitteris  korduvalt väitnud, et Kim üritab kahe arstiga nende Wyomingus asuvasse tallu lennata. "Kim proovis tulla arstiga, et panna mind koos teise arstiga kinni," seisis ühes praeguseks kustutatud Twitteri säutsus.

Samuti väitis Kanye, et ta on üritanud lahutada Kimist sellest saadik, kui hetkel juurat õppiv tõsielustaar töötas koos räppar Meek Milliga vanglareformi kallal. Väidetavalt murdis naine truudust. "Meek on minu sõber ja ta oli austav. Kim läks aga liiga kaugele."

Räppar on jõudnud solvata ka oma mõjuvõimsat ämma Kris Jennerit. Ta on võrrelnud Krisi Põhja-Korea riigipea Kim Jong-Uniga ja väitnud, et Kimi ja tema ema käitumine näitab valgete ülemvõimu.

Sosinad, et paaril on ületamatud raskused, tekkisid koroonaviiruse pandeemia alguses. Mõni nädal hiljem aga paar vaigistas kuuludused armsa pildiga oma kodus. Kanye ja Kim on abielus olnud kuus aastat, paaril on neli last: North, Saint, Chicago ja Psalm.

Kim võttis Instagramis sel teemal ka sõna ja tunnistas, et tema mees on bipolaarne. "Nagu paljud teist teavad, on Kanyel bipolaarne käitumishäire. Igaüks, kellel see on või kel on selle haigusega lähedane, teab kui keeruline ja valus seda mõista on. Ma pole kunagi avalikult rääkinud, kuidas see meid kodus mõjutab, sest kaitsen oma lapsi ja Kanye privaatsust, kui see puudutab tema tervist. Täna ma aga tunnen, et pean seda teemat kommenteerima.

Need, kes saavad vaimsetest häiretes või kompulsiivsest käitumisest aru, teavad, et kui inimene pole alaealine, on perekond selle ees võimetu. Inimesed võivad anda hinnangud ja ei mõista, et inimene ise peab nõustuma abi saama, ükskõik, kui palju pere ja sõbrad ka ei prooviks."

Kim kirjutab, et saab aru, et Kanyet kritiseeritakse, kuna ta on avaliku elu tegelane ja tema sõnad ning teod võivad inimestele šokeerivalt mõjuda. Naine lisab, et Kanyet tundvad inimesed teavad, et tema sõnad ei väljenda alati tema tegelikku mõtet. Bipolaarset käitumishäiret nimetab Kim osaks oma abikaasa geniaalsusest.

"Palun, et meedia ja avalikkus tunneksid meile kaasa hetkel, mil me seda vajame, et suudaksime sellest läbi tulla. Aitäh kõigile, kes on Kanye tervise pärast muret tundnud," kirjutab naine. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee