Inimesed

Helen Kõpp küberkiusust: inimene ei jaga oma elu sooviga saada kiusatud (2)

Ohtuleht.ee, 21. juuli 2020 08:27
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov
"Ma tahaks ka midagi negatiivsuse vastu öelda, aga saan aru, et ma olen seda teinud juba ammusest ajast. Ma olen ise elanud läbi räige netikiusamise. Nii julma, mida paljud ei kujuta ettegi. Ja mida see on teinud mu tervisele – ma ei räägi sellest ega räägi ka nüüd," kirjutab blogija ja tõsielustaar Helen Kõpp Instagramis oma kokkupuutest küberkiusamisega. 

Helen kirjutab, et kui teda kiusati, hülgasid mitmed tuttavad ta, kuna neile tundus Heleniga sõbrustamine piinlik. "Kõik teised ju arvavad minust sitta ning siis peab ka ise tegema näo, et "seda lolli ma ei tunnegi". Selle asemel, et kellegi eest seista."

Naise sõnul ei vääri ükski inimene kiusamist, hoolimata rumalatest õigustustest. "Seega: selline ebanormaalne argument, nagu mõni kasutab, et "ise ta ju tahab, et teda kiusatakse, sest ise jagab oma elu" pistke endale peesse. Mõtle loogiliselt – mitte keegi ju ei taha, et teda kiusataks. Inimene ei jaga enda muret, elu ega arvamusi sooviga saada kiusatud. Uskumatu, et selline argument levib. Ma aga naeratan, sest tean, et olen üksi omal jõul sellest välja tulnud! Ja minu kõrvale siiski on jäänud paljud inimesed."

Samal teemal

10.09.2020
Helen Kõpp ja tema uus kallim Edgar Vennikas: saatus tõi meid kokku!
08.09.2020
ENNÄE! Tõsielutäht Helen Kõpp uue kavaleri embuses: talle on päriselt oluline, kuidas ma end tunnen
26.06.2020
Tõsielustaar Helen Kõpp kohtinguäppidest: virtuaalsõprust või juhuseksi ma ei paku
28.04.2020
Kuidas kriisiajal vaimset tervist hoida? Laulja Helen Adamson: olen vältinud uudiseid, sest need tekitavad ärevust